Wpis z mikrobloga

#!$%@? zagrałem w farcry 5 i ta gra to totalna kupa... dla porównania odpaliłem farcry 4... i poprzednia część jest pod każdym względem lepsza gemplayowo, pod względem mechanik, ssdysfakcji ze strzelania itp... #!$%@? nawet grafika jest lepsza;?!? Po 5 latach... jak oni to robią!?!?

#!$%@? nawet godziny nie dałem radę pograć w te 5... #!$%@? Ubisoft( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #ps4 #farcry #ubisoft #gorzkiezale #fps
  • 9
@Brunner: a widzisz wszystko kwesta chyba gustu, 3 uwielbiałem i uważam ją za najlepszą cześć z serii ,ale w 4 nie mogłem grać taki szajs serio nie wiem skąd zachwyty akurat tą częścią, a w 5 i New dawn zagrywam się już któryś raz z rzędu dla zwykłej czystej przyjemności i satysfakcji ze strzelania właśnie i dalej jestem zachwycony, całą historią, światem tym sprzed i tym post-apo...o samym gameplayu nie wspominając.
@Eskim0s: Jak w tagu PS4 i fc4 ładna kolorowa plastyczna grafika... fc5 za to jakieś szaro bure puste i obiekty jak z przed 20lat roślinność się nie porusza na wietrze jak w fc4 itp ogólnie wiele kroków wstecz zostało poczynione.
O debilnych mechanikach które psują wszystko już nawet nie wspominam.
@Brunner: nie zwróciłem uwagi na tag o konsoli, wybacz.
Co do mechaniki to mam odmienne zdanie.
Według mnie lepsze jest FC5, naturalniej zachowują się NPC gdy szukają źródła strzału, albo jak ktoś z ich towarzyszy umarł, gdy znaleźli zwłoki.
W FC4 jak pies wrogiej wioski nas zobaczy to z automatu wszyscy jej mieszkańcy wiedzą gdzie my są...
W FC4 są łucznicy którym znika ikona po kilku sekundach...
Za to w FC5