Wpis z mikrobloga

Siemka mirki. Pytanie dot. #growkit. Kupiłem odmianę #goldenteacher i podążam za procedurą z tego LINKU GROWKIT INSTRUKCJA – sposób alternatywny – popularny

W instrukcji nie ma mowy o tym by jakoś dodatkowo zraszać growkit po kroku 5 a mam wrażenie, że całość jest za sucha. Nie widzę tam żadnych objawów większej wilgotności - tak ma być?
Na ten moment minęło 6 dni od kroku nr. 6 - póki co brak pinów. Temperatura w pokoju ~22*C dzień, ~20*C noc.
Trzymać tak i nie ruszać bo jest git czy jakieś sugestie co do ew. zmian?
Ważna sprawa, że u mnie na worku były te gotowe otworki a jednak na większości filmików ich nie widać.

Dodam tylko, że grzybnia fest narosła. Jak zakładałem hodowlę to białego kożuszka praktycznie nie było.

#psylocybina
OrzelKaskader - Siemka mirki. Pytanie dot. #growkit. Kupiłem odmianę #goldenteacher i...

źródło: comment_1668416022ZeUZKeCM6SnoJ1OgSqRQ5k.jpg

Pobierz
  • 16
@OrzelKaskader nalej wody do wora i nie otwieraj dopóki nie pojawią się piny. jak się pojawią to wachluj przynajmniej raz dziennie i możesz też spryskać trochę mgiełką boki folii ( ͡º ͜ʖ͡º)
@OrzelKaskader: na podstronie którą linkujesz >>> na samej górze >>> na żółtym tle >>> jest informacja z growkitem Golden Teacher nowego typu. Niestety - "widelcowanie" i zalewanie mogło narobić tutaj więcej złego niż dobrego.

Prosimy - pamiętajcie Wykopowicze by nie używać growkitów do celów innych niż obserwacja grzybni pod mikroskopem i/lub jej fotografowanie i kolekcjonowanie.

Przy okazji przypomnienie o kodzie rabatowym dla Mirków w naszym sklepie: wykop_golden

#elo920