Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, wracam po paru miesiącach ponownie z zapytaniem odnośnie składania peceta. Dostałem informacje w morele, że nie są stanie mi powiedzieć, czy złożony przeze mnie zestaw jest kompatybilny, bo aktualnie nie mają takiego działu handlowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego potrzebuję Waszej pomocy

https://www.morele.net/inventory/info/48f85340/

Moje pytania - czy chłodzenie wodne będzie tutaj pasować z tym zestawem ? Jeśli nie, to na jakie zmienić ? Czy potrzebuję jeszcze dodatkowo jakiegoś chłodzenia ? I najważniejsze - będzie to działać ? :)

#pc #pcmasterrace #skladamkomputer
  • 10
@piecho: Osobiście wybrałbym ten ze względu na mocniejszy procesor,GPU. Łatwiej będzie dołożyć dysk, zmienić chłodzenie za jakiś czas niż wymieniać procek/płyte/gpu.
Ewentualnie ten z mocniejszym GPU. Jednak wybrałbym ten pierwszy ze względu na mocniejszy procek, windowsa można wyrwać na stronie tutaj partner microsoftu
@piecho: omijałbym chłodzenie MSI. Pierwsza rewizja tego modelu jest problematyczna, ze względu na umiejscowienie pompy w radiatorze ma ona ciężkie warunki pracy, jeśli chłodnica jest zamontowana na topie. Nie wierzę, że w drugiej rewizji naprawili ten problem.
mozesz polecic jakies inne ?


@piecho: Arctic Liquid Freezer II - tylko upewnij się przed zakupem, że chłodnica zmieści się do obudowy. W arcticu jest ona grubsza niż w większości popularnych modeli (38 vs. 27 mm) i może opierać się o radiatory płyty głównej albo o RAM.