Wpis z mikrobloga

@Nowelizacja: Dzisiaj dołączyłam do fanów "rolnik szuka żony". Obejrzałam dzisiejszy odcinek, odcinek wcześniejszy oraz jakieś urywki z odcinków poprzednich.

Najbardziej wkurzyła mnie sytuacja z Tomkiem, Zuzą i Kasią (też po czytaniu wpisów na tagu #rolnikszukazony).
Podyktowane to jest tym, że (przynajmniej na podstawie tego, co zobaczyłam) Kasia ma za miękkie serce i prawie na 100% zgodzi się dać drugą szansę Tomkowi. Tomek z drugiej strony jest takim idealistą, który nie doceni Kasi, bo jest po prostu zbyt prawdomówna. To jest typ, który będzie leciał właśnie na takie Zuzy, które interesownie będą mu mówić to, co chce usłyszeć. Nawet jeśli Kasia da mu drugą szansę, to pewnie i tak ją zrani na rzecz jakiegoś wyidealizowanego wyobrażenia.

Takie są przynajmniej moje przemyślenia po tym, co zobaczyłam.

#rolnikszukazony
  • 9
@Nowelizacja: No nie wiem. Gość poprostu ewident nie podumał jak mu 19 latka, idąca na prawo (xD) stacjonarnie (xD) mówiła, że chce z nim budować ich przyszły dom i już wgl myśli o ślubie. Nie połączył kropek, a o wyborze mogło mu coś jeszcze innego pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co by nie mówić, to jednak mimo wszystko wyczuł blef i przecież sam powiedział, że "Zuza mu
Gość poprostu ewident nie podumał jak mu 19 latka, idąca na prawo (xD) stacjonarnie (xD) mówiła, że chce z nim budować ich przyszły dom i już wgl myśli o ślubie.


@pastor_manning: tylko że to nie była przyczyna wycofania się przez Tomka. Jakby Zuza się ok zachowywała, to by dla niego studia nie stanowiły problemu (chociaż wiadomo, to nie są kompatybilne plany).

Co by nie mówić, to jednak mimo wszystko wyczuł blef
a o wyborze mogło mu coś jeszcze innego pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@pastor_manning: no właśnie też się nad tym zastanawiam? Uroda Zuzy? Nie mi oceniać urody kobiet, ale ona raczej nie jest ładniejsza od Kasi, może bardziej "zrobiona" (co też powinno być wskazówką).
@Nowelizacja: hmm, ale co masz na myśli, mówiąc że jest zbyt idealistyczny? w sensie, że łatwowierny i łyka jak leci co mu laska nawinie? bo gość mi nie wygląda na takiego podręcznikowego romantyka idealistę

no właśnie też się nad tym zastanawiam? Uroda Zuzy? Nie mi oceniać urody kobiet, ale ona raczej nie jest ładniejsza od Kasi, może bardziej "zrobiona" (co też powinno być wskazówką).


@Nowelizacja: Sam mówił, że go bardziej
hmm, ale co masz na myśli, mówiąc że jest zbyt idealistyczny? w sensie, że łatwowierny i łyka jak leci co mu laska nawinie? bo gość mi nie wygląda na takiego podręcznikowego romantyka idealistę


@pastor_manning: to właśnie miałam na myśli. A jak zaczął snuć plany na temat dziecka, ślubu i domu w przeciągu 2-3 lat? Z dziewczyną którą znał kilka dni? To nie jest beznadziejny romantyk? On nie jest tak młody, by
@Nowelizacja: @pastor_manning: Gdy oglądałem drugi odcinek i zobaczyłem pierwszy raz Zuzę to stwierdziłem ,,ale Karyńsko''. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Byłem zdziwiony, że ją w ogóle wziął na gospodarstwo, bo miał co najmniej ze trzy ładniejsze i sympatyczniejsze kandydatki. Ale pomyślałem, że w sumie to gusta są różne, a Zuza jednak jakaś tam szpetna nie jest i może niekoniecznie jest Karyną (bo w zasadzie to widzieliśmy tylko