Wpis z mikrobloga

@IdillaMZ: nie mogą się teraz wycofać co nie znaczy że dadzą jakiś super sprzęt który znacznie przyspieszy sukcesy Ukrainy.Jednocześnie zakulisowo będą namawiać Ukraine do zaczęcia jakiś rozmów z ruskimi
@IdillaMZ: mam tylko taką nadzieję: że wszystko wpisuje się w strategię gotowania żaby. Czyli wszelkie napominanie o rozmowach pokojowych, ograniczaniu pomocy jest po to by Rosjanie do końca myśleli, że mogą coś ugrać, że mogą to jeszcze jakoś wygrać, by jak najmniej chcieli użyć broni masowego rażenia. Mam nadzieję, że USA gra na rozpad Rosji, rozsądek mówi co innego ale nadzieja w sercu każe wierzyć że to gra do końca.
@Nieszkodnik: Patrząc całościowo na jego wypowiedzi, to nasuwa się wniosek, że on nie ma żadnego sentymentu do Ukraińców. Po prostu twierdzi, że Ukraina zostanie zmuszona do zawarcia jakiegoś zgniłego kompromisu. Nie mam pojęcia co tam jest takiego prorosyjskiego.
@Nieszkodnik: Nie zauważyłem u niego żadnego sentymentu do Rosjan. Nie wiem też, gdzie on się wykazał w taki sposób, by mówić o nim jako o pożytecznym idiocie.

Wiesz w ogóle co oznacza to pojęcie?

Chłop ma po prostu jakieś konkretne spojrzenie na ten konflikt, które się Tobie nie podoba. I nawet nie wypowiada się negatywnie o samych Ukraińcach, czy tam pozytywnie o Rosjanach. Po prostu nie widzi możliwości całkowitej porażki Rosjan,