Wpis z mikrobloga

Z polecenia znajomych i po przejrzeniu recenzji kupiłem #horizonzerodawn na steam, dużo nie zapłaciłem bo sporo sianka miałem na steamie.
Tak sobie gram, mam 10 level, zabili mi już opiekuna, zdążyłem wyczyścić obóz bandytów i wejść na żyrafę. No i póki co gra wydaje się najwyżej średnia xD ładna grafika, mechanika walki jest okej, ale już skradanie(chowam się w krzaku, zabijam gościa z łuku, jego kolega nagle mnie widzi mimo że się nawet nie ruszyłemXD), dialogi, polski dubbing to dramat xd
Jakieś to takie wszystko nie wiem. Dam jej szansę, może z czasem będzie lepiej. A wy co myślicie o tej gierce?
#gry #pcmasterrace
methhod - Z polecenia znajomych i po przejrzeniu recenzji kupiłem #horizonzerodawn na...

źródło: comment_1668364807MIRkGNXsoYERW0GIeb12RU.jpg

Pobierz
  • 11
@Atreyu: Ja czytając i słuchając zachwytów nad tą grą wrzuciłem ją sobie do listy must have do ogrania po zakupie nowej karty no i w sumie jestem zawiedziony ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale akurat ładnej grafiki jej nie można odmówić, żałuję że korzystam jeszcze ze starego monitora 21.5 cala FHD ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z miłą chęcią bym w to zagrał w co
@methhod: @Atreyu: Jest po prostu przyjemna, ale nic więcej. Świat jest za to przepiękny. Moją główną motywacją w odpalaniu było właśnie zwiedzanie tego ślicznego świata. Dubbing i dialogi bardzo źle wyszły. Są na siłę przedłużane i bardzo to słychać, że osoby, które podkładały głosy kompletnie nie znały kontekstu sytuacji. Albo jest babcia 70+ wyglądająca jak wiedźma, a głos 30 latki. Zadania poboczne to też tragedia. Przynieś dwa kwiatki, trzy skóry
@Niegodoma miałem podobnie.

Dodam, że horizon zero dawn to była moja pierwsza gra, którą ograłem na konsoli w życiu i pierwsza, którą ukończyłem w całości.
Potem zrobiłem to samo z forbidden west.

Fabuła porwała mnie na maksa, detale, otwarty świat.. no mi się podobało i niecierpliwię się czekając na dodatek :DDD