Wpis z mikrobloga

@adi997: Nie wiem, ale to auto jest tak zadbane, że o ile mechanika jest w podobnej kondycji co karoseria i wnętrze, to mając fundusze dałbym nawet 40 tysięcy.
  • Odpowiedz
@nekti: LPG zbędny ;) Poza tym mając to auto w TAKIM stanie mógłbym nim jeździć tylko na wieczorne przejażdżki. To po prostu IMO najładniejsze stare auto. Potem BMW się zepsuło bo porzuciło ten styl i poszło mocno w nowoczesność.
  • Odpowiedz
@m21d24: Jedyne czego brakuje to automat, ale wtedy najlepszy byłby diesel (najlepiej 2,5 TDS). Tak czy inaczej mając tę sumą brałbym bez zastanowienia, jedynie z wizytą u mechanika.
  • Odpowiedz
@nodikv: nie, nie chciałbyś TDS, diesle BMW bez commonrail to była porażka (żałuję, że mam taki login :D). poza tym drzwi kierowcy mają ciemniejszy odcień, odstępy w przednim lewym narożniku, tzn maska, błotnik, zderzak są nierówne, a w E34 ciężko to poskładać żeby było jak z fabryki. moja miała 100k km mniej i też robiła ładne wrażenie, ale po 2 miesiącach ładne kwiatki wyszły jeśli chodzi o mechanikę. ma zajebiste
  • Odpowiedz
nie, nie chciałbyś TDS, diesle BMW


@m21d24: Jeżdżę tym TDSem i poza tym, że żre bardzo dużo, to bardzo spoko silnik ;)

też zauwazyłem, że coś było składane bo w środku prawa strona przy desce jest lekko niżej-szpara. Ale wolę dobrze poskładane auto, które jest zrobione, niż nigdy nie bite i nie naprawiane auto, które zacznie się psuć bo nie miało nic zmieniane i było jeżdżone tylko do kościoła.
  • Odpowiedz
@nodikv: nie jest tyle warte, to jest zwykłe czerwone e34 525, a że została wywoskowana na zewnątrz, wyplakowana od środka to robi takie bajeczne wrażenie, kupisz, pojeździsz miesiąc i zobaczysz że ten samochód jest warty max, ale to max 10tyś.
  • Odpowiedz
@nodikv: nie mówię, że nie da się nimi jeździć, ale sam miałem 2.4TD, do tego co się naczytałem na forum bmw klub polska to się w głowie nie mieści ile rzeczy może się zepsuć przy samym silniku i jak wysokie są koszty naprawy / części. gdybym miał znów wybierać to na pewno nie BMW w dieslu
  • Odpowiedz
@m4rj4n: Skóry się plaksem nie traktuje, przynajmniej z tego co mi wiadomo. Nie no, moim zdaniem, o ile jest mechanicznie sprawna w 100% to jest warta właśnie max 15 k. ale podjrzewam, ze mogę te 5 k dorzucać ze względu na swoje zamiłowanie do tego konkretnego modelu. Większosc innych BMW mi się wybitnie nie podoba - są fajne ale tak samo jak inne marki. A E34 jest serio klasykiem.
  • Odpowiedz