Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 74
Jeśli komuś było mało wczoraj krojenia cebuli, to polecam piękne życzenia dla Polaków od Ukraińców mieszkających w Polsce

()

#11listopada #ukraina #polska #feels
jaroty - Jeśli komuś było mało wczoraj krojenia cebuli, to polecam piękne życzenia dl...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kluskislaskie: Jak został podstawiony przez jakąś Polską lewicową organizację, to nie ma co się dziwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lewaki powoli drżą, bo widzą, że rośnie niezadowolenie Polaków w stosunku do Ukraińców i zaczynają reżyserować nagrania jak to powyżej. Ocieplanie wizerunku, tak to się nazywa.
  • Odpowiedz
@Kluskislaskie: Mi znajomi nie chcieli wierzyć, że moja koleżanka Ukrainka jest z Ukrainy, bo już po 2 latach w Polsce w ogóle nie miała akcentu ukraińskiego. Teraz to już sama zapominam, że ona nie jest Polką, dopiero mi się przypomina jak z odmianą jakiegoś bardziej skomplikowanego słowa ma problem.
  • Odpowiedz
@ScarfaceJohnny: kolego, pora iść do lekarza po leki xdd. Znam pobieżnie bardzo dużo Ukraińców i zaobserwowałam to na własne oczy, a w sumie uszy. Tak jak mówiła mirabelka wyżej, czasami można nawet nie wiedzieć że ktoś jest Ukraińcem, dopóki się nie przedstawi z imienia. Weź wyjdź że swojej piwnicy i zobacz trochę więcej świata
  • Odpowiedz