Wpis z mikrobloga

Tak jak powiedziałem, biorę się do pracy jeśli chodzi o kompilacje decyzji sędziego z meczu Korona - Widzew. Wrzucam niżej 4 stopklatki z domniemanego spalonego, ALE potrzebuje też Waszej pomocy.

Strona Canalplus domyślnie blokuje robienie screenów i nagrywanie ekranu, czy jest jakiś sposób, żeby to obejść lub poleci miejsce skąd mogę takie wideo z meczu pobrać lub obejrzeć poza C+? Pomoże mi to w pozyskaniu materiału źródłowego dobrej jakości.

Moment podania:

#widzew #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
Cygan_Edek - Tak jak powiedziałem, biorę się do pracy jeśli chodzi o kompilacje decyz...

źródło: comment_1668264108PkQzkUQ2ZFCm8s6UgJvgbc.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cygan_Edek: co w końcu wyznacza tego spalonego? Kiedyś to była postawiona stopa, teraz niby najdalej wysunięta część ciała, którą można zdobyć bramkę, czyli tutaj głowa? Czy oni z tego kąta stwierdzili, że Jordi miał bardziej wysuniętą głowę od obrońcy koruptera? xD
@Cygan_Edek: zdziwiło mnie, że podczas meczu była jedna, bardzo krótka migawka wyznaczonego spalonego, a zazwyczaj jest ich więcej/są dłuższe
Jestem też po konkretnej stronie więc zostawiam to i mam ubaw ze Śpiączki, którego zaskoczyła ta jedna, na dodatek wymarzona :)
Najwięcej zabawy dał mi jednak Widzewek w tej rundzie i tak to się mogę bawić! :)