Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andczej: no jest, jak nie pojadę autobusem to zaoszczędzę 6 złotych. Te autobusy są zatłoczone i strasznie długo jadą. Taki spacerek z Olszanicy byłby super
@pronter: jedz autobusem ew kup na Olszanica a wysiądź na lotnisku, bilety sprawdzają na początku i raczej nikt cię nie przyłapie chyba że masz dużo bagażu to konduktor wyczai podstęp
@pronter: nie wiem czy już za późno, ale generalnie ciężko tam dojść. Można trochę przez pola (ul. Krzyżówka) ale nie wiem czy da się przejść na południe wzdłuż ślimaka do lotniska, może się da. Ewentualnie na północ, ale potem musisz iść w stronę Szczyglic pod wiadukt i wracać, no jest kawałek.
Albo w stronę Olszanickiej, koło cmentarza i potem w stronę autostrady, ale tam nie ma chodnika, jest dopiero przy wiadukcie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alpha_Male: No i serdecznie Ci dziękuję, bo jesteś pierwszym z rzeczowym komentarzem. Jestem na lotnisku już, tak się dzień potoczył, że ostatecznie musiałem pojechać autobusem. Sprawdzę następnym razem!
@pronter: szedłem tam obok torowiska kiedyś z buta, bo chciałem się przespacerować, a szkoda mi było na bilet bezpośrednio na lotnisko xD generalnie udało mi się przejść połowę trasy do lotniska, strasznie zarośnięte pola były, i mega irytująco się szło, żadnej wydeptanej ścieżki ani nic, wydaje mi się to niewarte zachodu.