Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział to przypominam, że Tomasz Chic zrobil dziecko nieletniej z domu dziecka i zabrał ją nielegalnie na wycieczkę do Monako a po powrocie policja zabrała ją do ośrodka wychowawczego i Tomuś zdesperowany biega po mieście i prosi ludzi żeby mu w tym pomogli a już niedługo walka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj więcej szczegółów

#famemma #patologia #polskiyoutube
quaz2020 - Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział to przypominam, że Tomasz Chic zrobil dzie...

źródło: comment_1668211233LFtYYuMHWvWLJj1zCKxg4G.jpg

Pobierz
  • 16
@101101101 a co on się będzie przejmował, na alimenty go stać, sobie życia nie zniszczy już bardziej tylko jej, więc dla niego profit bo chociaż się coś dzieje a nie tylko ćpanie xd poza tym sam jestem ojcem i mogę się domyślać że skoro myślał że jest bezpłodny to trochę mu to siedziało na bani a jak się stał "cud" tak jak on to określa to się chłop ucieszył i tyle (
@quaz2020: Można gdzieś znaleźć jakąś genezę istnienia typa w sieci i jego kasy? Szczerze zobaczyłam wczoraj tego shota i obstawiałam, że to patola w wersji basic, a to się okazuje że patola z kasą. Obczaiłam kanał na YT ale w sumie poza flexowaniem się za dużo tam nie ma.
@quaz2020: najlepsze jest to, ze gość o dziewczynie mówi wprost dziecko że "dziecko wzieli do zakladu wychowawczego" bo on sobie ją zabrał na wakacje :D Jakby #!$%@? chlop nie mógł juz poczekac tego roku zeby takie akcje robić. No może się boi, że do tego czasu mu sie znudzi :D
@philosophy: jak znajdziesz jakieś info odnośnie genezy może nie tyle co pieniędzy które posiada (bo co mi do tego?) ale tego jak zdobył popularność, że tyle osób śledzi jego relacje na insta to daj znać proszę