Wpis z mikrobloga

Mam #jacuzzi (taguje #basen bo podobny temat) na dzialce #rod

No i zakrecili wode zanim zdazylem wymienic wode na nową xD

Jak to wygląda gdybym chciał 1000L wziąć w beczkowozie, najlepiej takiej jak w kranie? To serio kosztuje tyle co wynajem beczkowozu + 3zl? (czyli okolo 150zl)?
  • 12
@mentari: Nasza ma 216, Santorini ;)

3 razy w tygodniu korzystamy, prąd wychodzi ok 12-16kw dzień zależnie od temp na zewnątrz. Są pokrywy termiczne które zbijają to do 4kw, za 1500zl około, moja przyjdzie w tym tygodniu

Jakbyś miał pytania to wał śmiało, jestem pseudo ekspertem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rabusek: no właśnie myślę nad jacuzzi zamiast basenu. To jaki koszt wychodzi powiedzmy roczny albo miesięczny za prąd? Bo na ROD stawki są wyższe niż w domowych warunkach... W zimę masz też zamiar korzystać?
To jaki koszt wychodzi powiedzmy roczny albo miesięczny za prąd?


@mentari: roczny to ciężko teraz powiedzieć, bo mam ledwie 2 miesiące :) Obecnie dziennie gdy nie korzystamy wychodzi 12-16kw, gdy korzystamy trzeba doliczyć ok 2kw za godzine uzywania (zalezy w jakim trybie - grzanie 1400W, dysze air 600w, dysze hydro bodaj 1200W - my z reguly uzywamy dysz air + hydro wiec wychodzi okolo 2kw za godzine "zabawy")

U nas 1kw
wiesz, różne są instalacje na rodach xD Np. ktoś kosi gdzieś, a ty odpalasz szlifierkę i światła przygasają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mentari: nawet jesli to jak cos jest bezpiecznik, a jak bardzo wolisz zdalnie widziec ile jest temp i moc "odpalic" jacuzzi jak Cię nie ma to sa modele z wifi - ja jednak wolalem mocniejsze dysze i nie zaluje ani ciut ciut