Wpis z mikrobloga

@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Są, są - pomogli w wojnie z bolszewikami, pomogli w 1939, nawet jako sojusznicy Hitlera pomagali Polakom na Wołyniu, czy powstaniu warszawskim zaś obecnie zawsze mile przyjmują gdy odwiedza się Budapeszt. Po drugiej stronie mamy ukrów, atakujących Polaków we Lwowie w 1918 r., robiących ataki terrorystyczne na polskich urzędników w czasach II RP, skrytobójczo atakujących rozbite polskie oddziały w 1939, organizujących rzeź polskich kobiet i dzieci na Wołyniu, pacyfikujących powstanie
  • Odpowiedz
@brusilow12 o czym tym bredzisz? po I wojnie światowej Polska zajęła tereny zamieszkałe przez Ukraińców, sanacja na siłę zasiedlała Ukrainę zachodnią, zamachy były odpowiedzią na akcje pacyfikacyjne i ograniczanie nauki języka ukraińskiego. Z drugiej strony są węgrzy którzy zawsze byli chlewikiem wschodniej Europy, bo to są ludzie którzy najlepiej się czują pod butem. Na węgrzech upadek cesarstwa austro-węgierskiego jest postrzegane za tragedię xD
  • Odpowiedz
po I wojnie światowej Polska zajęła tereny


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Zajęła tereny na których czynnik polski był decydujący, które Polacy przez setki lat podnosili cywilizacyjnie i które do I RP należały. Dokształć się bo masz ogromne braki w wiedzy, co dyskredytuje cię jako kogoś do jakiejkolwiek dyskusji ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡ ͜ʖ ͡)

@golomb13: Nie przypominam sobie bym o
  • Odpowiedz
@brusilow12:
Znajomy jechał dzisiaj przez Węgry południowe - praktycznie żadnych flag, ja sam z pobytu z Budapesztu 10 lat temu pamiętam głównie menu po niemiecku, opisy w muzeum po niemiecku.
  • Odpowiedz
  • 6
@brusilow12 nie no, lepiej wywalic ukrow żeby nie mieli od nikogo wsparcia żeby się poddali i żeby front się przesunął na naszą granice. Genialne przemyślenia wykopków. Niektórzy to mam wrażenie że są jacyś upośledzeni, szczególnie bordo
  • Odpowiedz
@m76859: Nie no lepiej im dawać 500 plus i wszelkie socjale, rujnując budżet i napędzając inflację. Dodatkowo obciążać niewydolne szpitale ukrami, szkoły zapychać i obniżać jakość nauczania, ba zwiększać procent przestępstw dzięki napływowi bandytów z ukrainy.

się poddali i żeby front się przesunął na naszą granice


Przecież rosyjska armia jest tak słaba, że nie ma się czego bać szczególnie państwo należące do NATO

Niektórzy to mam wrażenie że są jacyś upośledzeni,
  • Odpowiedz