Wpis z mikrobloga

@maxPL: otóż ja mam sąsiadów Ukraińców i dziś na ich balkonie zawisła flaga polska i ukraińska, dwie naraz. Oprócz tego dostajemy miliony życzeń od Ukraińców z Ukrainy, poczytaj sobie komentarze pod postem Dudełe na instagramie dot. dzisiejszego święta. Od Węgrów nie było tam choćby jednych życzeń. Także no… nice try, onuco.
  • Odpowiedz
  • 0
@brusilow12 tak tak, tylko Ty jaśnie oświecony, wcale Twoje argumenty się nie pokrywają z narracja większości ażurów.

A Ukraińców średnio lubię, jednak jako człowiek pragmatyczny całym sercem trzymam stronę Ukraińców i żeby ruskim powinęła się noga.
Pracuje w firmie gdzie założycielami są Polak i Węgier i mam w pracy do czynienia z Węgrami. Wcale nie są tak cudowni jak to jest często przestawiane, że to cudowni sojusznicy, itd.

Nie są warci tej
  • Odpowiedz
ukrów obciążających nasz budżet xDDDDDDDD


@brusilow12 Chciałeś chyba napisać ratujących nasz system emerytalny przed kompletnym jebnięciem xD
Skoro płacą podatki w Polsce, to dlaczego mieliby nie otrzymywać świadczeń socjalnych?
  • Odpowiedz
4 lata temu na stulecie naszej niepodległości cały Most Łańcuchowy Széchenyiego w Budapeszcie udekorowano polskimi flagami


@brusilow12: Według tej logiki to Araby również są naszymi najlepszymi przyjaciółmi bo wyświetlili flagę polski w dzień niepodległości na najwyższym wieżowcu świata xD To samo było w jeszcze kilku innych państwach na różnych instytuacjach i budynkach, teraz już nie pamiętam.
SerTrapistow - > 4 lata temu na stulecie naszej niepodległości cały Most Łańcuchowy S...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@brusilow12: ty to jednak ogranicznik jestes, 10mld zl do zusu wrzucaja rocznie zeby twoja babka miala z czego miec emeryture wyplacona, wiekszosc z nich #!$%@? zdrowo, jestes najgorszym typem onucy.
  • Odpowiedz
@golomb13: Tak, tak manipulatorze zapomniałeś przeczytać więcej oprócz tytułu

Ale ten bilans nie pokazuje całej prawdy, bo wydajemy sporo środków na edukację i służbę zdrowia.


Także w twoim zestawieniu nie ma tego jak obciążają naszą służbę zdrowia, a robią to na potęgę bo z katarkiem ukry blokują kolejki w przychodniach a o poważniejszych rzeczach nie wspomnę xD Te kilkaset tysięcy młodych ukrów w szkołach też ślicznie obciąża budżet, więc postaraj się
  • Odpowiedz