Wpis z mikrobloga

Aleksandra II


@Filipterka25:

XD. Jak tam bycie w zakładzie poprawczym z kolegiami z potężnego NAFO za podżeganie do nienawiści z powodu na rasę?

No, nie toleruję ruskiej zarazy jak każdy normalny człowiek. Nie ma na nich miejsca w białych krajach, niech wracają moskiewskie brudasy do siebie.

PSSST, TO POŁOWA OBECNEGO TERYTORIUM UKRAINY BYŁO POD BEZPOŚREDNIĄ KONTROLĄ ZŁOTEJ ORDY.
Jak tam bycie w zakładzie poprawczym z kolegiami z potężnego NAFO za podżeganie do nienawiści z powodu na rasę?


@Aleksander_II: A bardzo dobrze - zdrowych psychicznie ludzi łączy obrzydzenie do odchodów i do rosji. A słówka którymi mozna mnie opisac to "szowinizm kulturowy".

PSSST, TO POŁOWA OBECNEGO TERYTORIUM UKRAINY BYŁO POD BEZPOŚREDNIĄ KONTROLĄ ZŁOTEJ ORDY.


@Aleksander_II: Fascynuje mnie to, że i ty i razu nie umiecie cytować, i w bardzo
ja się przyznam do błędu, bo nie spodziewałem się, że miasto oddadzą od tak xD. Zamiast wyczerpywać ZSU wzorem Siewierodoniecka,Mariupola, oni puścili miasto od tak i zwolnili gigantyczne wojska ZSU na inne fronty xD


@Wykobeczka: bo to ponoć "elitarne" oddziały i trochę ich szkoda nie to co mobilków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DanyDwaBanany: Wyk0p dobrze ogarnia, żeby nawet nie dawać mi powiadomień o twoich komentarzach XD
Nie no, żart, po prostu cię zablokowałem. Ale odblokuję, bo w sumie dlaczego nie XD

Jak tam? Jakaś zielonka znowu cię ośmieszyła na forum? XD