Wpis z mikrobloga

@saakaszi: po prostu zdrajcy. Konfederosja nie przepuszcza żadnej okazji by dystansować do Ukrainy. Robili to przed wojną, robią to teraz. Dla mnie są skreśleni na zawsze. W chwili próby stanęli po zlej stronie historii.
  • Odpowiedz
@saakaszi: nie wiem. nie podoba mi się, że reklamujemy jak ukraińskie dzieci śpiewają nasz hymn. Może jestem #!$%@?, ale nie potrzebuję, żeby ktoś komu pomagam natychmiast dzielił ze mna wszystkie opinie.

Jeśli sasiadowi muzułmanowi zaleja mieszkanie to dam mu spać na kanapie, ale nie potrzebuję, żeby potem jadł ze mną wieprzowine.
  • Odpowiedz
@jebola: Wstyd to dobre słowo; niczego więcej 11 listopada nie czuję, żadnej dumy czy radości; niby hurwa jak gdy do stolicy wielkiej polski zjezdza się zwykła patola demonstrując swoją nienawiść do wszystkiego, ha tfu
  • Odpowiedz
@gotiman13: Jakoś taką samą nienawiść czują od lat, gdy czynsze jeszcze nie rosły i inflacja była kilka razy mniejsza. Poza tym jakoś nie widzę palenia kukły prezesa, obajtka, glapy czy innego z ludzi, którzy faktycznie za to odpowiadają.
  • Odpowiedz