Wpis z mikrobloga

@Muszelka1999: gówniany z ciebie kibic

Kiedyś gorszego od brzeczka nie było w ogóle, potem gorszego od siwego nie było również, teraz nie ma gorszego od Czesia bo Dawidowicza nie wziął, za to jest miejsce dla dwóch staruchów typu jedzą i turbodebil, którzy i tak nic nie zmienia

Jedz po Czesławie jak wystawi debila zamiast Zalewskiego na przykład a nie dla zasady, bo to nudne

Najlepiej żeby wszystko przegrali żeby wyszło że
@Toszeron: #!$%@? sie w łeb ślepcu jeżeli nie widzisz co robi grubas. Kompromituje sie grą i wyborami, z których nie potrafi nawet sie wytłumaczyć i na każdym kroku tylko sobie przeczy, dołóż do tego jego osiągnięcia i warsztat trenerski w postaci spuszczenia najwartościowszego klubu na dno. To jest nie do pomyślenia, że taki człowiek zostaje trenerem kadry, on powinien byc w więzieniu, a nie na ciepłym stołku udzielając ustawionych wywiadów ojcu
@Muszelka1999:
1. Dlaczego uważasz że powinien być w więzieniu?
2. CM jest ojcem chrzestnym dzieci Janusza Basałaja oraz Mateusz Borka, którym ostatnio udzielił dłuższych wywiadów?
@Firel: 1. Za wszystkie afery korupcyjne z jego udziałem, a podważanie, że jest niewinny jest zabawne bo to ze jest na wolności to tylko przez nieudolność polskiego systemu
2. Jest ojcem chrzestnym syna zakolaka

Widzisz, taki był sens dyskusji z toba porówo, elo lec na czarno pajacu z weszło
@camelinthejungle: jestem świadomym kibicem od połowy lat 90tych, przeżyłem nic, Engela, Janasa, Smudę, Leo i tak dalej. Najgorszy z całej tej paki był Brzęczek i Czesław gorszy nie będzie bo się nie da. Z każdym kolejnym trenerem wiąże się jakaś katorga od ponad ćwierćwiecza (dla mnie). Musiałbym przestać być kibicem już dawno temu jakbym miał popierać wysrywy opki.

Życz Polsce źle żeby kaczor wreszcie zdechł. Nie #!$%@?, życz źle kaczorowi a
@Toszeron: No spoko. Ale stwierdzenie że

Najgorszy z całej tej paki był Brzęczek i Czesław gorszy nie będzie bo się nie da


Imo jest tendencyjne. Bo tak naprawdę co Michniewicz zrobił pozytywnego z grą kadry? Dalej kopią się po czołach i nie ma żadnego pomysłu. Jedynym trenerem w ostatnim czasie, który go miał, był siwy bajerant. Brzęczek był pod tym względem spadkobiercą późnego Nawałki i Michniewicz robi to samo. Trzon dalej