Wpis z mikrobloga

#ukraina #wolski

Nie rozumiem dlaczego wiele osób tak bardzo punktuje Pana Wolskiego za jego „nietrafione” analizy.
Przede wszystkim pamietajcie, ze kazde jego slowo jest mocno analizowane przez rosyjskich szpiegow. Oglądając mam swiadomosc, ze istnieje prawdopodobieństwo ze Pan Wolski moze nawet brac udzial w celowych dzialaniach dezinformacyjnych, kosztem „trafienia” z analizami, dlatego zupełnie nie interesuje mnie aspekt poprawności przewidywani. Gdybym ja mial taka wiedze jak on na pewno nie robilbym nic za dobrze w obecnej sytuacji. Sam wielokrotnie powtarza, ze Woli skupiać się na już zakończonych działaniach.
Zreszta… dzialania wolejne sa tajne, maja byc tajne i wrecz zaskakujace dla wroga, gdyby „obywatel” mial wiedziec wszystko, to niepotrzebni byliby generalowie.
  • 9
@uniq: iec twierdzisz, że ruskom jest łatwiej śledzić wyarywy polskiego handlarza strachem, który tworzy swoje Since-fiction na podstawie przetłumaczonych translatorem tweetow ruskich, niż po prostu śledzić te wpisy u źródła? Wiesz, że on nie ma żadnej insiderskiej wiedzy?
  • 0
To jeszcze troche uproszcze mysl. Na pewno majac zdolnosci analityczne pola bitwy na pewno hamowalbym sie przed jakimkolwiek materialem, ktory moglby pomoc dzialaniom rosyjskim.
A to czy ktos go oglada czy nie zostawiam prawdopodobienstwu.
  • 0
@Mowi: mysle ze moga sledzic chociazby pod katem nastrojow w Polsce i mozliwosci wkladu Polskich Sil Zbrojnych. Nawet szczatkowa wiedza o tym co pojawi sie na torach w kierunku wschodnim, ktora omyllkowo dotarlaby przed czasem, jest cenna..
Ja gdybam, ale jakas tam szansa jest rowniez na takie teorie, wiec po co w filmach cos upraszczac.