Wpis z mikrobloga

Lubię Doktorka Napierałe, ale z nim jest taki problem, że ma tendencje do wygłaszania swoich jakichś opinii jako prawdy objawionej. No i ten jego kanał cały #!$%@? filmikami nie wiadomo o czym, trzeba się przez to przekopywać, aby coś sensownego znaleźć, mógłby jakiś osobny kanał sobie na to zrobić, albo poukrywać to wszystko i dać prywatne.
A te jego filmiki, to też by wziął i jakoś się przygotował konkretniejsze materiały o konkretnej tematyce ponagrywać, a nie siądzie i gada często od rzeczy. A tak po za tym to spoko.

  • 24
@BlueTony: tylko problem jest taki, że jak piszesz że przedstawia swoje opinie jako prawdę objawioną, to jak można mu ufać w kwestiach opowiadania o historii? Niestety historia to nie jest matma, że masz wzór, reguły i sam możesz dojść do prawdy. Problem polega na tym, że trzeba zaufać o historii opowiadającemu, bo jak się samemu chce zgłębić temat to trzeba baaardzo dużo przeczytać żeby jakieś pojęcie mieć.
@BlueTony: Nie lubię Pietrasa. Mógłby okazać elementarny szacunek fanom, w końcu go utrzymują i zadbać o jakość audio-video. Mógłby okazać elementarną przyzwoitość i przygotować się swoich występów. Mógłby również zachować się jak człowiek zachodu i zbudować jakikolwiek ciąg logiczny między poszczególnymi filmami. Spójny osąd świata, to się chyba nazywa światopogląd? xD

Zamiast tego produkuje masę śmieciowego contentu i filmów, które po zebraniu do kupy są z sobą sprzeczne. Do teog jest
@Narcyz_: ale tu nawet nie chodzi o historie, ale czasami np. o funkcjonowanie niektórych rzeczy. Mówię tak generalnie co przykuło moją uwagę jak go słuchałem. Z reguły ludzie inteligentni w moim odczuciu mają w sobie trochę tego pierwiastka pokory co do wygłaszanych sądów, tutaj tego brakuje.

@bkce: O to to, właśnie widzę masz podobne spostrzeżenia. Z tym, że ja go nie skreślam bo mimo wszystko czasami lubię go posłuchać.
@BlueTony: Też lubię posłuchać Murańskiego z Najmanem, ale szanujmy się. Guilty pleasure ukrywa się przed ludźmi. xD

#koneserpatologii xD

W sumie ostatnimi dniami prawie go nie słucham. Jest nudny, powtarzalny, przewidywalny. To miała być nasza małpka z Patronite, której płacimy za robienie z siebie debila. Coś jak DanielMagical, a on się już nawet nie stara. Mu się już nawet nie chce danych fabrykować, tylko rzuca rzeczy, których nie czyta. Pietras, wiem
@BlueTony: tak jak pisze @bkce, jak można typa lubić, jak on potrafi dać bana za bardzo grzeczne swoją drogą uwagi, które nie mieszczą się w jego główce, nazywając cię jeszcze przy tym trollem xD

Jak go poznałem, też starałem się mu dawać jakieś uwagi to kończyły się zlewką albo ostrzeżeniem xD Typ nie przyjmuje krytyki, twierdzi że wie jak działa yt i nie potrzebuje porad, a przez 10 lat działalności
@BlueTony: problem z piotrkiem jest taki, ze on na poczatku, z pozoru wydaje sie spojny i logiczny, ale tylko na plytkim ogolnym poziomie, jak sam sie troche historia interesujesz to zaczniesz wylapywac ze on sobie potrafi zaprzeczyc z dnia na dzien, nie mowie juz o filmach z dluzszej perspektywy gdzie narracja jest inna o 180 stopni gada w alt-rightowej czapecce z trumpem, ze europejczycy/amerkyanie to miekkiszony, a chinczycy to twardzi ludzie
@BlueTony: dam ci prosty przyklad - on na przyklad uwaza sie za czlowieka zachodu/liberala a o szwajcarii czy niemczech gada ze to bandyckie kraje, i ze u nich nie ma liberalizmu tylko to sa takie "mieszance", czyli z dupy sobie wymysla jakies definicje, dodatkowo TO NIE JEST TAKIE PROSTE BO ON W KAZDYM FILMIE SOBIE COS NOWEGO DODA I WYMYSLI w zaleznosci od humoru, na przyklad jak jego glowny villain/zloczynca bartosiak
@BlueTony: KOD KULTUROWY to rozmydlone pojecie, szwedzi czy holendrzy protestanccy w 17/18/19 wieku byli bardziej zamordystyczni niz katolicy w tamtym czasie (chocby tzw odsloniete/gole okna jako oznaka czystosci moralnej, czyli klasyczny nakazowy zamordyzm jak masz zyc, o co sie oskarza katoli z reguly) albo jegop ulubieni upudrowani francuzi oswieceniowi w rajtuzach i perukach (napierala smieje sie z meskich nazelowanych fryzur i gogusiow ktorzy dbaja za mocno o wyglad jak panienki) jebiacy
@BlueTony: Tu masz powód nienawiści do Szwajcarii Pjotera. Jedyny. Resztę dopisał na fristajlu.

https://www.youtube.com/watch?v=fq_7Hhtz_vY

Jestem niemal pewny, że już o tym pisałem tu, a teraz nie mogę tego znaleźć. Czyżby ktoś to #!$%@?ł?

https://psid2020.pl/prelegent/dr-jacek-bartosiak/ - Jacko był moderatorem panelu na ZOOM. W myśli Pietrasa, to zdrada stanu i potężna fundacja. Targi organizowane przez izbę wymiany handlowej. xD

https://psid2020.pl/#program Wystarczyło wejść w program. Serio.

Tu masz wątek o organizatorze jutrzejszego spotkania. Dla
@bkce: po intrze myślałem, ze będzie coś o starożytnych kosmitach a tu jakiś wymoczek uprawia prawicowy bełkot. Muszę przyznać, ze był kiedyś straszna #!$%@? i gogusiem tez nasz doktorek i z czasem nabrał szorstkości i kolcow(pewnie chodzi mu o zarost).