Wpis z mikrobloga

Oto poważni ludzie w wieku około 40 lat; prowadzą biznesy, kupują nieruchomości, debatują regularnie z innymi poważanymi ekspertami z branży. A na dole #!$%@? nasz doktorek Piotruś Niehabilitowany XDDD To wystarczy przecież tylko na niego spojrzeć i już jest wszystko jasne. Nawet Joasia Kędzierska, niedomyty Tabisz czy ten świr od teatru toczą z niego bekę za plecami, jestem tego pewien XD

Doktorku, szanuj lepiej wykop, bo tak jak już inni userzy tu wcześniej wspominali, jesteś jedynie małpką w naszym cyrku (w dodatku taką bez habilitacji) i generalnie wszyscy mają z ciebie bekę. Wbij to sobie raz na zawsze do głowy Tomaszku "Haendel" Albinoni, twoja szurska komedia nie wnosi żadnej wartości poza tą czysto humorystyczną. Wiem dobrze, że chciałbyś być kiedyś brany na poważnie tak jak fachury powyżej, ale to nie ten rozmiar kapelusza niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#napierala #schoweknamiotly #bestiazewschodu #szury #pseudonaukowiec #geopokemony #kastartcontent
sokolov - Oto poważni ludzie w wieku około 40 lat; prowadzą biznesy, kupują nieruchom...

źródło: comment_1668106518X60DfMhXAMHtvrlGr7iwvJ.jpg

Pobierz
  • 13
@Miii_Kiii: ja tu się raczej udzielam for fun, więc nie wszystko piszę w 100% na serio ( ͡° ͜ʖ ͡°) pod samym względem merytorycznym z zakresu stosunki międzynarodowe/geopolityka to moim zdaniem: Jurasz>Wojczal>Napierdziała>Bartosiak>Sykulski>Zychowicz

Przekrojowo to doktór nie wypada już tak merytorycznie, bo w przeciwieństwie do tej bandy gada na każdy możliwy temat, a zbyt często nie ma odpowiedniej wiedzy przez co się kompromituje + generalnie ma zbyt emocjonalne
@sokolov: A to prawda. Chociaż ja Wojczala cenie bardzo nisko, jeszcze niżej niż Bartosiaka. Ze względu na to, że będąc już po 30, polecał te gówniane szurstwa. Jeśli w takim wieku ktoś ma problemy z krytycznym myśleniem to dla mnie jest to ogromna czerwona flaga. Potężny doktor może jest i jest #!$%@?ęty, ale na pewno nie jest szurem. A ja jestem z dzidziny biomedical sciences wiec to dla mnie ekstremalnie ważne