Wpis z mikrobloga

@CzeczenCzeczenski teraz do wojska jest łatwo się dostać i z młodymi się obchodzą jak z królewiczami. Nie długo nasza armia będzie mega osłabiona, obecni weterani masowo będą przechodzili do cywila za to co się dzieje. Z zapowiadanych 300 000 będzie tyle że prawdopodobnie nie utrzymają armii na dotychczasowym poziomie.

Szkóda gadać, zwłaszcza że onuce i kacapy czytają.
@CzeczenCzeczenski: Nie chcę Cię demotywować, ale to żaden sukces... z góry leci agenda, 300k ma być choćby z dupy. Chcesz rady typa z rodziny oficerskiej, to zrób wszystko żeby ominąć korpus szeregowych... najłatwiej zapisać się na fikcyjne studia (status studenta) i legia akademicka. Nie mniej jednak życzę Ci powodzenia i żeby spotkanie z betonową ścianą nie zmieniło Twojego patriotyzmu w umiarkowaną ojkofobię, jak w moim przypadku. Jeśli już idziesz, to naucz
@Bagiezta88: Mnie zdemotywuje tylko śmierć, lub leżenie na wozach i brak zadowalającego szkolenia.A na studia? to już nie te lata raczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba, że masz jakieś podpowiedzi, to poproszę na priv.Stopnie już znam, starego mam majora ( ͡° ͜ʖ ͡°)