Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam sie jak ugryzc temat podwyzki, konczy mi sie umowa w kontraktorni z koncem grudnia. Ostatnia byla podpisana w czerwcu tego roku na pol roku (sumarycznie mija 1.5 roku), wtedy zapytalem normalnie o podwyzke bo wysoka inflacja itp. To uslyszalem ze nie ma podwyzki bo maja na mnie ujemna marze i ze tylko przedluzenie (doplacaja do interesu aby mnie zatrudnic xD). Wtedy nie chcialo mi sie bawic w jakies mocniejsze negocjacje bo potrzebowalem kasy, ale teraz juz moge ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety jest to dosc spory tasiemiec bo moja kontraktornia -> amerykanski outsource ktory zatrudnia sporo hindusow -> klient. Typem co ustala przedluzenia i warunki jest hindus...
Jakies pomysly jak cos ugrac? Moje:
- zapytac za jakies dwa tyg o przedluzenie umowy, znow o podwyzke, powie pewnie to samo co pol roku temu, to powiem ze sie zastanowie,a po tygodniu powiem ze mam inna umowe na stole z wyzsza stawka i co oni na to
- nic sie nie odzywac, pod koniec grudnia zapytac o umowe/gdzie odeslac lapka i ze chce tyle i tyle albo nara
- grzecznie podpisac to co daja i zmniejszyc performance o 20%
#korposwiat #pracbaza #programowanie #negocjacje

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636cdf58007ab8c1ec179ba9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: 2 tygodnie przed końcem umowy zapytaj, jakie są plany wobec ciebie. Dostaniesz odpowiedź ,,przedłużenie'' to zapytaj o warunki. Jak ci odpiszą, że te same tylko umowa przedłużona, to przygotuj sobie argumentację, dlaczego podwyżka ci się należy. Nie tylko inflacja, ale efektywność, metodyka pracy, zaangażowanie, osiągnięcia w czasie trwania ostatniej umowy. Jak dostaniesz znowu odpowiedź zwrotną, że nic z tego, to uprzedź, że nie przedłużysz umowy bo jest ona dla ciebie