Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przecietnyczlowiek: To już sam nie wiem co z tą inflacją w Polsce można zrobić. Może spróbujmy podwyższyć podatki dla chciwych prywaciarzy i przetransferować te pieniądze dla patoli której się przecież należy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może spróbujmy podwyższyć podatki dla chciwych prywaciarzy i przetransferować te pieniądze dla patoli której się przecież należy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CheSlaw: Z ciekawości zdefiniuj patolę i napisz ile procent społeczeństwa ją spełnia
Za tą patolę, którą tu mam na myśli uważam osoby które nigdy lub prawie nigdy nie pracowały i żyją z zasiłków i okradania innych.


@CheSlaw: I masz jakieś dane na temat tego, że takie osoby w Polsce istnieją i ile procent społeczeństwa stanowią?
Jak tak - pokaż.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fan_Morawieckiego: Nie mam danych ile takich osób jest i też myślałem że to legenda i margines do czasu aż osobiście takich nie spotkałem - autentycznie baba mi prosto w oczy powiedziała że ona pracować nie ma zamiaru i my (chyba jako społeczeństwo) mamy ją utrzymywać bo ona dzieci rodzi i jej się należy.
Nie mam danych ile takich osób jest i też myślałem że to legenda i margines do czasu aż osobiście takich nie spotkałem - autentycznie baba mi prosto w oczy powiedziała że ona pracować nie ma zamiaru i my (chyba jako społeczeństwo) mamy ją utrzymywać bo ona dzieci rodzi i jej się należy.


@CheSlaw: Czyli głównym problemem Polski i przyczyną jej inflacji jest jedna kobieta(prawdopodobnie chora psychicznie)?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie mam danych ile takich osób jest i też myślałem że to legenda i margines do czasu aż osobiście takich nie spotkałem - autentycznie baba mi prosto w oczy powiedziała że ona pracować nie ma zamiaru i my (chyba jako społeczeństwo) mamy ją utrzymywać bo ona dzieci rodzi i jej się należy.


@CheSlaw: Czyli głównym problemem Polski i przyczyną jej inflacji jest jedna kobieta(prawdopodobnie chora psychicznie)?


@Fan_Morawieckiego: Nie, przyczyn inflacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fan_Morawieckiego: Proszę, przykład pierwszy z brzegu. I nie tylko o finansowanie patologii chodzi, a też o patologię finansowania wszystkiego wszystkim.

Dodatek węglowy w wysokości 3 tys. zł ma wspomóc budżety gospodarstw domowych, których źródłem ogrzewania jest węgiel lub paliwa węglopochodne. Na ten cel przeznaczono 11,5 mld zł (...)


https://globenergia.pl/na-dodatek-weglowy-przeznaczono-115-mld-zl-co-jesli-zabraknie-budzetu/