Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @Zjedzon
==================================================
No cusz, w sumie to możnaby wreszcie napisać, jeśli ktoś z Was się może martwi o mnie. Jak coś to żyję, mam się źle (czyli standard w sumie) i jakoś to idzie do przodu. Pozdrawiam @PorzeczkowySok, @Evarrrez (bo fajni z Was chłopcy), @kitq i @27PHO1e2NIX2021 (mam nadzieję, że związek przetrwał na razie te parę tygodni i gejujecie ciągle :3), jeszcze pozdrawiam @wonsz337, @Voiman_etsija (oni już wiedzą za co hihi), @smutnylizak za martwienie się o mnie gdy mnie zbanowali bandycko, @cv01axc8 (może odżyje magicznie), @itsuumazaki i @Siurak19cm (hehe), no i @Hansim33 (wiem, Ty nie gej, ale no wiesz...), @InnyWymiar90, @nomorelife (też zbanowanego niesłusznie), @Devilus oraz @George_Liquor (jak wrócę to znów będziemy we trzech terroryzować tęczowe tagi), chyba już pół wykopu zawołałem, to chyba wystarczy.
Tak czy inaczej już niedługo w miarę, do piątku jakoś przeżyję, a mój powrót będzie jeszcze lepszy niż Ricardo :D
Dowimdzenia Wam, kocham Was :3
#teczowepaski #przegryw #teczowyprzegryw
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 11
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kitq: a jakbym powiedział, że tak, to byś uwierzył? xD
@George_Liquor: nie szkodzi, memy z gejami i siurami same się nie wrzucą, a chyba spodobało mi się to banowanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Alky: nie wiem, ale rozkład jazdy jest pewnie znany ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz