Wpis z mikrobloga

@holihopter: Kurcze kratka jest wklejona.. :P Tu są takie patenty porobione w tym domy, że ja #!$%@?ę...

Ale dzięki za naprowadzenie! To jest taka srebrna tabliczka jak w lodówkach czy samochodach?
i mnie na tyle szuflady popielnika jest tabliczka znamionowa


@Norskee: Szuflady nie ma ale jest popielnik jako wanienka na samym środku. Dzisiaj sprawdzę, może coś tam będzie. Dzięki za pomysł :)
@markhausen: Wszystko sprawdzone - po obu stronach są zawiasy tylko z lewej jest wpuszczony i zablokowany z dołu i z góry a z prawej jest tak: na dole zawias wpuszczony (musiałbym podnieść ramę z szybą o jakieś 7mm, żeby ją wyjąć) a z góry jest jak na zdjęciu.

Po lewej blokada otwierania szyby, po prawej zawleczka podłączenie zawiasu. Niby wystarczy wyjąć zawleczkę i można podnieść ramę z szybą (wtedy dolny mógłby
mailtalk - @markhausen: Wszystko sprawdzone - po obu stronach są zawiasy tylko z lewe...

źródło: comment_1668005748a4mxeKJNtWY3rsNm5LlTMK.jpg

Pobierz
Jak już ci się uda otworzyć, to taki protip ode mnie.
Co do umycia tak #!$%@? szyby polecam produkty firmy Tenzi (żadna reklama) lub ogólnie jakikolwiek płyn odtłuszczający powierzchnie. Ten po prawej jest dość mocniejszy, ten po lewej też się nadaje do lekkich zabrudzeń.

Mój patent polega na tym, że biorę folię aluminiową spożywczą, psikam takim środkiem na tą folię i przyklejam takie mokre arkusze folii aluminiowej do szyby i zostawiam na
markhausen - Jak już ci się uda otworzyć, to taki protip ode mnie. 
Co do umycia tak...

źródło: comment_1668005470orTOip434PK9Ri8wlgQz5y.jpg

Pobierz
@markhausen: Dzięki :) Lukałem sporo na neta i tam są raczej proste rozwiązania - odchylasz zameczek i szyba się otwiera. Tutaj jest albo jakiś patent, którego nie znam ale trzeba się posiłować tak jak pisałem wcześniej - wyjąć zawleczkę, jakoś zablokować windę i na chama ciągnąć ramę z szybą do góry, żeby dół wyskoczył. Tylko ta rama jest raczej dość sztywna a przy takim sposobie jak napisałem to musiałaby się odgiąć,