Wpis z mikrobloga

Kupiłem coś takiego, ale jestem na tyle głupi że nawet nie patrzyłem na rozmiary lol tylko na zdjęcie. No i ogólnie fajny mały sprzęt, ale kupiłem specjalnie po to żeby skręcić coś, co ma śrubę do której potrzebna jest nasadka 17mm. Mam takie nasadki, ale one mają zdecydowanie większy otwór (tam gdzie się wkłada grzechotkę).

No i chciałbym zapytać, czy istnieją jakieś przejściówki żebym mógł użyć większych nasadek, do grzechotki która obsługuje mniejsze nasadki?

Sory ale jestem zielony więc nawet nie wiem czy są dwa rodzaje wielkości grzechotek (tych ich gwintów) czy znacznie więcej. W ogóle sie nie znam wiec pewnie to po prostu odeślę, ale chciałem zapytać.

#narzedzia #majsterkowanie
Fskrufskru - Kupiłem coś takiego, ale jestem na tyle głupi że nawet nie patrzyłem na ...

źródło: comment_1667998440Wsj2UL6J1kiLpqsH1xxppT.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fskrufskru: masz przejściówki każdego rodzaju. Większość nasadek ma rozmiar 1/4, 3/8, 1/2, 3/4 cala, albo 1 cal. Ty w tym zestawie masz prawdopodobnie 1/4 cala, a ta druga nasadka to chyba 1/2 cala. Możesz to zmierzyć, bo powyższym wymiarom nasadek odpowiadają takie wielkości w mm: 6,3, 10, 12,5, 20 i 25. Przejściówki kupisz byle gdzie w internecie. Tylko pamiętaj, żeby nie dokręcać tym zestawem siedemnastek na siłę, bo chociaż to Milwaukee,
A można zwrócić otwarty towar na allegro? Ten zestaw był w tym takim opakowaniu z plastiku jak są niektóre zabawki, że trzeba to rwać bo nie idzie tego otworzyć