Wpis z mikrobloga

@Iandschaft: @Mechaniczny_Aniol: Metadon najczęściej, potem buprenorfina i na jednym programie jeszcze morfina o przedłużonym uwalnianiu jako substytut. W Krakowie jest jak mi się zdaje jeden program w szpitalu Rydygiera w porównaniu do 6 w Warszawie, także tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Okajri: 6 w Wawie juz? Było 5. #!$%@? mać, to u mnie w miescie woj. jakim jest Rzesza, nie ma ani 1, patologia. W ogole nie kumam ich tworza programy na jakich zadupiach jak w Świeciu, pomijajac juz to jak to wyglada np. w Anglii ponoc : idziesz do apteki, pokazujesz ( chyba jakos tak) kartę i zamawiaja Ci mietka co chcesz do apteki najblizej Ciebie. Ale nie, w polszy trzeba
@Mechaniczny_Aniol: No niestety, jest jak mówisz. Swoją drogą program w Świeciu funkcjonuje bo jest tam szpital, żaden pacjent na tym programie nie jest ze Świecia, wszyscy są dojeżdżający ( ͡° ͜ʖ ͡°) również nie kumam tej logiki, takie miasta jak Zgorzelec czy Siedlce mają swoje programy a niektóre miasta wojewódzkie żadnego. W Trójmieście latami nie było programu np. Ja mam z kwadrans na program dzięki Bogu, z
@Mechaniczny_Aniol: Teraz jestem na metadonie od pewnego czasu, przyjemne efekty bupry było czuć przez jakiś kwartał od początku jej brania, oczywiście coraz słabsze. Generalnie nic przyjemnego, chociaż pierwsze razy były całkiem całkiem nawet pomimo mega tolerki.