Wpis z mikrobloga

To już dziś :D Premierą Ragnarok - gra pewnie jest 10/10 ale nie dam za nią 300zł...
Mam PS4 pro czy mogę kupić wersje na ps5 ? Czy może jest jakaś wersja na obie konsole ?
Którą wersje najłatwiej sprzedać ? Czy może czekać miesiąc wtedy kupić z OLXa przejść i sprzedać dalej ?
Ile średnio jest się "stratnym" gra kosztuje ~300zł to za miesiąc za ile mógłbym ją wystawić ? 280? 250? 200? Ile kosztuje "przejscie" tej perełki :D?
Jak myślicie kiedy ta gra będzie kosztować ~100zł bym sobie na stałe kupił.


#ps4 #ps5 #gry #pytanie #kiciochpyta
niebadzogrem - To już dziś :D Premierą Ragnarok - gra pewnie jest 10/10 ale nie dam z...

źródło: comment_1667987283RZ6TQunRdBMiGoBqZg8diZ.jpg

Pobierz
  • 16
@SF71H: Czy Ja wiem czy u Soniarzy? Jak czekasz na daną grę kilka lat to chcesz ograć jak najszybciej. To tak jakbyś dostał prezent na święta i nie odpakowywał go bo tak xD Jak jest coś super to wiadomo że chcesz jak najszybciej zagrac/obejrzec/przeczytać/spróbować. Tyle że Ja jeszcze nie chce być $$$ finansowo stratny do tego :P
Jak wyjdzie Diablo IV, Path of Exile 2 to też będę chciał jak najszyciej
@SF71H: No właśnie myślę stąd ten post :D
Zastanawia mnie czemu nie ma wersji na obie konsole byłoby łatwiej sprzedać. Kupię wersje na ps4 a tu będzie cięzko sprzedać i wtopię 300zł xD

No albo wstrzymam się miesiąc i kupię używkę z olxa może za 250 i srpzedam.. za 250 :D

@Zielony_Ogr: co to hfw ;d?

@vulcanitu: często gęsto szuram po debecie więc $$ dla mnie istotny xD