Wpis z mikrobloga

#xiaomi #smartband #miband 6

(na końcu wołam zainteresowanych z tego wpisu dotyczącego rozładowującej się opaski MiBand 6 NFC:)

Dostałem ze sklepu odpowiedź na moją reklamację (rękojmia):

W odpowiedzi na złożoną reklamację uprzejmie informujemy, że zgłoszone żądanie reklamacyjne nie może być uwzględnione.

Przeprowadzona weryfikacja podanej w zgłoszeniu reklamacyjnym wady towaru nie potwierdziła jej występowania. Reklamowany towar jest zgodny z umową, wolny od wad, za które Sprzedawca ponosi odpowiedzialność. W zaistniałych okolicznościach nie jest możliwe zakończenie reklamacji w oczekiwany sposób.


Czyli wszystko jest git... oprócz tego, że opaska na ustawieniach widocznych na załączonym obrazku straciła 60% baterii w 24h. Zasadniczo wpis informacyjny, bo sprawa świeża, jeszcze nie wiem co dalej.
Czekam na opaski (sprawa dotyczy dwóch sztuk, produkcja 09/2021 i 10/2021, zakupione w październiku br.), zobaczę jak będą działać, porobię notatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dziedziel: @bigos555: @xxx12321_new: @addwad
Veuch - #xiaomi #smartband #miband 6

(na końcu wołam zainteresowanych z tego wpisu...

źródło: comment_1667982207e1kpFnS7mZwPnGD3iAbRPn.jpg

Pobierz
  • 4
@Veuch: chyba na wykopie czytalem, ze po ostatnich aktualizacjach cos sie #!$%@? w opaskach i trzeba wlaczyc i wylaczyc opcje bodajze tetna, zeby zalapala a nie sprawdzala co 1sek.

Soft od xiaomi w kazdym urzadzeniu to sa wiecznie niedopracowane bety, zwlaszcza dla uzytkownikow spoza Chin. Sklep/serwis wlaczyl zobacyzl ze dziala i nara, watpie zeby ktokolwiek weryfikowal te baterie. Podpieli pod tester plus logi i nara nie nasza sprawa.
I w czesci
@PurpleHaze: oczywiście, rozumiem to podejście i całkowicie mnie nie zdziwi, jeżeli faktycznie tak było. Nie ukrywam, że po cichu liczyłem na to, że problem jest „znany” i sklep wykona jakikolwiek ruch. Niestety.
Zdaję sobie sprawę ze specyfiki problemu i nie dziwi mnie zupełnie taka odpowiedź sklepu... tylko, że niczego mi to nie wyjaśnia.
No nic, będziemy kombinować coś dalej, może magicznie opaski się naprawią - czasami urządzenia idą po rozum do