Wpis z mikrobloga

Ponawiam ogloszenie dotyczace Lego Technic 42100 Liebherr R9800. Nadal sa do kupienia u mnie po cenie katalogowej, czyli 2000 PLN plus przesylka. Zostaly juz 2 sztuki. Nowe, zaplombowane zestawy w stanie kolekcjonerskim. Mirek @MrFisherman moze potwierdzic zgodnosc oferty z rzeczywistoscia, poniewaz zostal szczesliwym posiadaczem tego setu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszam zainteresowanych do kontaktu.
#lego #legotechnic #sprzedam
ExtraPensja - Ponawiam ogloszenie dotyczace Lego Technic 42100 Liebherr R9800. Nadal ...

źródło: comment_1667979571aT9Qv3FifNtTr81qajVPkf.jpg

Pobierz
  • 13
@Futhark: Nie wystawiam na portalach sprzedazowych ze wzgledu na prowizje i obawe przed mackami skarbowki. Olx nie cieszy sie dobra opinia za wzgledu na oszustow wiec nawet nie myslalem zeby tam wystawic. Poza tym ceny lego sa kosmiczne teraz i strasznie mnie to wkurza, wiec bez prowizji i bez odprowadzenia haraczu moge sprzedac po cenie katalogowej, bo jako fan klockow sam nie godze sie na taki wyzysk za fajne zestawy. Jeden
@Futhark: Nie korzystalem jeszcze z olx wiec nie wiem, ale to rzeczywiscie malo jak mowisz. Na allegro 8% od wartosci przedmiotu, no i szpicle skarbowki, wiec dochodzi kolejne 8% ryczaltu. Gra nie warta swieczki jak nie jest sie przedsiebiorca. No razem z pudlem ochronnym to 52x66 cm.
@MaciejPN: Jezeli zglosisz sie poza portalami sprzedazowymi to 2000 PLN plus wysylka. Jezeli dla pewnosci chcesz na alle to 2350 plus wysylka, prowizje podatki i te sprawy. Stan kolekcjonerski, pudla bez zadnej skazy