Wpis z mikrobloga

Gdyby Szeliga wyszedł na solo i zaczął wygrywać z Denisem to reszta tych toruńskich tryglodytow napewno nie stałaby z rękoma w kieszeniach %)
#famemma
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@John_S: a ja mówię o solówce bo taka była omawiana. powiem więcej - gdyby denis to solo p-------ł, a właściwie to gleba bo to on miał do niego problem, to nikt by od razu szeliego nie n-----ł. Ale to nie znaczy, że za tydzień by mu nie spalili chaty, samochodu i zgwałcili każdej kobiety w rodzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze już nie wspomnę o tym Denisku, że farmazonisz, najpierw zbieraliscie znajomego bo dostal w p---e od grupy, a teraz piszesz, że walił 10 typa na raz. Usuń konto poczwaro, jedyne co widziałeś to swoją kupę w nocniku XD
  • Odpowiedz
@willyfog: dziecko zamknij już łeb i zajmij się lekcjami.
edit: ty się czytać ze zrozumieniem w tej szkole naucz a potem w dyskusje wchodź. Ja pisałem, że ziomek wyszedł na solo. typ mu w----ł a my byliśmy w 10 i kolege tylko pozbieraliśmy a nie pobiliśmy tamtego.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze ty się zajmij bo słyszałeś coś, oglądałeś coś kiedyś o mafii i powtarzasz te pierodlety. Nikt nikomu nie spaliłby chaty, to nie lata 90s albo by mu w-----i przy kamerach co się wiąże z tym że idą do paki z b---y, albo abstrakcja że po tygodni ktoś mu coś zrobił. Nie oglądaj już scfi bo odplywasz dzbanie
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze jesteś p----------y czy jaki XD piszesz na początku, że wasz typ wyłapał na imprezie i go pozbieraliscie do taksówki a za chwilę piszesz, że ten sam typ walił 10. Dobra s--------j, mitomanie. Ciagnij druta jakbyś to powiedział przed kamerami Denis XD
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze "zamknij łeb frajerzyno co jak się kumpel na solo umówił to lał potem typa w 10 xd" Przecinki bolą. Najwyraźniej kumpel walił 10 typa na raz. Dobra czarno, trzymaj się mitoman. Oby więcej takich na imprezie, łatwy kąsek do dzbanowania
  • Odpowiedz
@willyfog: () ale że mam dobry humor to ci to rozpiszę jak dziecku. w sumie nim jesteś.
Po pierwsze to była odpowiedź do ciebie więc ty jestem w tym zdaniu frajerem.
Dalej w tym zdaniu ten frajer (ty) bije w 10 typa co się z jego kumplem umówił na solo.
To analogia do tego, że ja napisałem, że byliśmy w 10 a jak nasz kumpel poszedł na solo i dostał w------l to nie pobiliśmy tamtego typa. Ty nazwałeś to zachowaniem frajerskim bo nie pomogliśmy koledze. Więc wynika z tego, że ty w takiej sytuacji z 10 kolegami n--------ś tego co na solo pobił twojego kumpla.
  • Odpowiedz