Wpis z mikrobloga

@DiDu79 Denis przeloguj ( ͡° ͜ʖ ͡°) @WhiskeyIHaze zesrali a nie stali. Chłop podbija w 3 na trybuny a ty pieprzysz że solówka by była. Prawilniacy od siedmiu boleści. XD solówka jest wtedy jak nas jest więcej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@willyfog: kiedyś, jak byłem młody i głupi, to bujałem się z różnymi ludźmi. I na dyskotece do ziomka naszego wyskoczył jakiś typ. #!$%@?ł mu jakiegoś high kick i nasz padł. Było nas tam z 10 osób i jedyne co zrobiliśmy to pozbieraliśmy naszego do taxy i tyle. Jak jest solo to solo. Wiesz czemu tak jest? bo my byśmy mu #!$%@? w 10. To za kilka dni on by przyszedł w
@WhiskeyIHaze to tylko świadczy o waszej paczce, frajerzy a nie kumple i tyle. Kumpel idzie za tobą a nie patrzy jak po ryju dostajesz, pseudo gangsterskie umowy w kumpelstwie nie ma. To co Denis mówi, to zwykłe zasady pseudo kibicowskie, co i tak odniesienia nie ma do realnego życia. Albo masz kumpli albo nie masz.
@WhiskeyIHaze: to chyba z jakąś bananowa młodzieżą się bujałeś. Ja chodziłem na imprezy z ekipą kojarzona z jedynym ze śląskich klubów i frajerskich akcji jak bicie z partyzanta, przekopanie w kilka osób, sprzęt. Nie mówię już o takich rzeczach jak palenie mieszkań, samochodów.
Nieraz czołowe postacie musiały w Katowicach uciekać.
Do tego z takich 'głośnych" wydarzeń to kiedyś na Rudzie Śląskiej kibole nagrywali sie jak jebia swój klub.
Ogólnie jak chcesz
to tylko świadczy o waszej paczce, frajerzy a nie kumple i tyle


@willyfog: ty masz jakieś zaburzenia? nie #!$%@?śmy w 10 jednego - frajerzy. pobilibyśmy w 10 jednego - frajerzy bo solówka miała być xd
widać, że #!$%@? wiesz w dupie byłeś.
@John_S: #!$%@? ekipa jak frajerskie zachowania podczas solo były normą. Plus solo to solo a co innego jak ktoś ci wisi hajs i mu palisz chatę. chyba, że
@WhiskeyIHaze Koledzy dobrzy jesteście, mogliście jeszcze nagrać i na jutuba wstawić jak wasz "kolega" zębów po parkingu szuka xD Dobrze, że z takimi doczynienia nie mam, zwykłe kiepy a nie kumple.
@WhiskeyIHaze: no jak łapali chłopa w kilka osób i kazali mu do kamery mówić "#!$%@?ć ruch" "#!$%@?ć górnik" i jak nie chciał mówić to go tłukli w kilku? Chyba po "honorowemu" to by było jakby zrobili solówkę i tyle.
Zresztą tam groźby szły takie, że chcieli sobie tatuaże wycinać.
@John_S: ale ty o czym innym mówisz. co innego jakieś #!$%@? akcje bo interesy a co innego jak w klubie dałeś klapsa nie tej dupie i wychodziło solo. jak byś takie solo przerwał to by to zaszkodziło interesom.