Wpis z mikrobloga

  • 0
Mam do sprzedania 2 identyczne itemy, chce to wystawić na #olx z opcją przesyłki, tak żeby kupujący mieli możliwość kupić 1 albo oba na raz.

Jak powinienem to ustawić w ogłoszeniu,
A) dać cenę w ogłoszeniu za 2 itemy łącznie i w opisie że 1 jest za połowę ceny z ogłoszenia

Czy

B) dać cenę za 1 i w opisie dodać że cena dotyczy jednej sztuki i za oba naraz cena będzie x2?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spyyke: to be or not to be rozkminy masz, daj 1 i napisz ze w opcji 2 sztuka prosze pisac to zmienie cene i opis. Gotowe. Aha olx moze ci #!$%@? ogloszenie za opis ze masz wiecej ale nie przejmuj sie tym i rob dalej, cos jak michnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spyyke:
Jak masz 2 szt to po sprzedaniu jednej nie wystawisz takiego samego ogł mimo że za nie zapłacisz - mi tak własnie usuneli przed chwilą...
Albo czekasz 14 dni i wystawiasz to samo od nowa, albo opcja z wielokrotnym zakupem z przesyłką - nie testowałem tego. No i wielokrotny zakup z przesyłką z jednego ogł jest droższy - liczą od wartości przedmiotu, chyba powyżej 5% zależnie od kategorii, allegro
  • Odpowiedz
@Malinozaur: a ty w ogole jestes pewien ze da sie wysylki miec na jednym ogloszeniu w ilosci wiekszej niz 1? Bo tak to nigdy nie dzialalo dla zwyklych kont. Po zakupie opcja zakupu online ZNIKA i nigdy tego nie dodasz juz, trzeba nowe ogloszenie robic (koncz stare i kopiuj opis do nowego). W edycji ogloszenia za to nadal mozesz modyfikowasc wysylke, rozmiary, przewoznikow. Ot "IT" w OLX czyli syf system.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marsjanin2012:
Kiedyś pojawiła mi się taka opcja ale z niej nie korzystałem, bo liczyli chyba z 8% za transakcję.
Pewny nie jestem, bo nie korzystałem.
Teraz w aktualnej pomocy jest że 1 ogł - 1 przesyłka - tak jak było od początku.
Nie mogę już znaleźć info o wielokrotnych przesyłkach, zmieniają regulamin co parę dni, może faktycznie tylko konta firmowe... Natomiast przy wystawianiu są opcje Zapłać jak sprzedasz/opłać pojedyncze ogł/kup
  • Odpowiedz