Wpis z mikrobloga

Hej. Jeżeli ktoś lubi gierki indie w stylu retro od dzisiaj mój twór jest na przecenie na steam [6.54 pln].
Jest też darmowe demko do pobrania, żeby ludzią nie wciskać kota w worku :)
Gierka jest mixem Rick Dangerousa i Dizziego. Trochę skakania, wysadzania przeszkód bombami i kilka łamigłóweg gra na około 2h. Działa na Steam Decku i obsługiuje pady.

Jeżeli nie chcesz by takie selfpromy trafiały do ciebie wrzuć na czarną #fmsimplegamesstudio

#indiegames #gry #selfpublishing #retrocomputing #retrogaming #fmsimplegamesstudio #tworczoscwlasna
Fat_Mo - Hej. Jeżeli ktoś lubi gierki indie w stylu retro od dzisiaj mój twór jest na...
  • 7
@Desolator: chyba kinguiny i inne takie, które skupują klucze na promkach a później odsperzedają kiedy ty masz normalną cene a oni robią promki
ale nie jestem pewny czy też tutaj nie chodzą hgenerowen klucze
@Fat_Mo: Mnie się wydaje, że chodzi o wygenerowane klucze tylko ciekawe jestem w jaki sposób takie klucze trafiają do obiegu. W steamowym sklepie można kupić tylko gifta, a nie klucz.
@Desolator: ogólnie wygenerowałem coś koło 20 sztuk z czego 10 poszło dla kanału YT Retroborsuka. Możliwe, że poprostu ich nikt nie chciał, nie wiem. Może jeszcze wiszą na ich discordzie xD