Wpis z mikrobloga

Myślałem nad Dellem XPS


@botereq: To nie myśl już dłużej. Korzystam z XPS15, co prawda ma normalne GPU, ale o konstrukcji laptopa za dużo dobrego nie mogę powiedzieć. Przegrzewa się okrutnie, zawiasy od ekranu się wyrabiają, klawiatura kiepskiej jakości i niektóre klawisze trzeba za kazdym razem sprawdzac, czy na pewno zadziałały. Do tego po ~3 latach zaczęły się pierwsze duszki na matrycy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zoltrix__: No widziałem, nawet posiadałem przez pewien czas. Ekran słaby, spasowanie obudowy słabe, tgp gpu też słabe, porty dramat, cena za całość też dramat. A no i lut na ramie XD
@Enso_: czepiasz się w tej kategorii wagowej nie ma nic lepszego, jak chcesz mieć coś z lepszym stosunkiem wydajności do ceny to kupujesz krowę 2.5 kg z wyjącym wentylatorem.
@Zoltrix__: Jeżeli nie chodzi o gaming to macbook air m1. Jeżeli chodzi o gaming to zephyrus, ale z nim są akurat inne problemy, bardziej konstrukcyjne. Niemniej jednak 300 nitów to słaby żart, a dodanie do tego opiekacza do rąk w postaci klawiatury, eliminuje ten sprzęt z automatu dla mnie.