Wpis z mikrobloga

Kurla, gdzie jest ten dolar po 6 zlotyk. Nie tak mialobyc. Kupiłem po 5 ziko i co, gowno!
Znowu mnie wy, spadkowicze, zrobiliście w c---a.
#nieruchomosci
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fiodooor: stara zasada "rób odwrotnie do tego, co piszą wykopki" nadal się sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Standardowo wszystko by się udało (wykresiki i analizy się zgadzały), gdyby nie ci cholerni ludzie, którzy robią inaczej niż ja chcę ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Fiodooor osłabienie waluty tracącej, bo jak ty to sobie wyobrażasz, że nasze nic nie warte złotówki, które wymieniane na dolary po stałym kursie i tak latami aż minimalna dobije do 10k PLN które ktoś sobie wymieni dalej na 2k USD?... Ty chyba naprawdę tak myślisz....
  • Odpowiedz
  • 0
@del855 nie popadam w skrajności :) ale wiem tez ze jeśli euro się odbije i wróci do poziomu 1.15 w stosunku do dolara to dolar spadnie w okolice 3.7-3.8 :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Fiodooor

Skrajność jest po to żeby pokazać, jaki jest kierunek, waluta w silnej inflacji musi się osłabiać do innych bo inaczej powstanie paradoks jak napisałem wyżej - nasze rosnące place wraz z infalcja nie mogą być wymieniane na coraz to więcej dolarów czy euro bo to co idzie na export nie będzie warte z tytułu naszych problemów nawet 1 centa więcej. My to sobie ponownie możemy w milionach zarabiac, ale kurs
  • Odpowiedz