Wpis z mikrobloga

#bieganie #garmin #instinct

Garmin Instinct Crossover

Hot or not? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Instinct 2 ze wskazowkami i drobnymi zmianami, nowy uklad gps, nfc w kazdej wersji itd itd lista zmian w linku ponizej.

Oficjalnych cen w Polsce jeszcze nie ma, ale podstawowa wersje kosztuje tyle samo co fr955, wiec mozna plus minus okreslic pulap cenowy. Wersja solar i tactical sa odpowiednio o 50 i 100$ drozsze.

Wiecej na:
https://www.dcrainmaker.com/2022/11/garmin-instinct-crossover-in-depth-review.html
PurpleHaze - #bieganie #garmin #instinct

Garmin Instinct Crossover

Hot or not? ...

źródło: comment_1667912488G6bRo6EcmPTFLpSlPLHNRQ.jpg

Pobierz
  • 21
@PurpleHaze: dziwne kółko na ekranie dzięki któremu mniej widać/niektóre customowe apki są nieczytelne/zegarek wyglada dziwnie jakoś? A #!$%@? tam, potrzymajcie nam piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z drugiej strony sztos, niezależnie od wyświetlanych danych wiadomo która godzina - bez szukania ekranu z obecnym czasem/uświadomienia sobie, ze się takiego pola nie ustawiło w aktywności. No mieszane uczucia, jak Instinct2 mi się nie podoba (chłop ma) tak ten jest
@Sl_w_k_1: do wszystkiego do czego uzywa sie garminow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mozgogrdyczka: @CrystalDizzy: zapodzialem linka z recenzja, juz poprawilem wpis.

DC pisze, ze wskazowki w niczym nie przeszkadzaja, samenprzestawiaja sie by widgety byly jak najlepiej widoczne. Do tego sa pomocne wskazujac na widgetach konkretne wartosci

Ponoc obserwowanie zmian wskazowek jest dosc zabawne. Jako ten #!$%@?, jestem w stanie to sobie wyobrazic.

Trzeba tym dziadom
PurpleHaze - @Slwk_1: do wszystkiego do czego uzywa sie garminow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mozg...

źródło: comment_1667913529ZVpv3Am53kJaGoHkz8DOi0.jpg

Pobierz
@PurpleHaze: O borze liściasty.
Przecież smartwatch ze wskazówkami powinien celować w ludzi którym zależy na wyglądzie xD
Chociaż może mówię z perspektywy ostatnich poszukiwań "ładnego zegarka z GPS" dla różowej, tańszego niż za 3k
@Sl_w_k_1: tak, biega, widzi, po kilku godzinach także, raczej nie narzeka na to, nawet po kilkugodzinnej wyrypie w górach coś widzi. Próbowałeś okulisty? Wiesz, problemy z widzeniem z bliska to w sumie coś normalnego z wiekiem, może potrzebujesz szkieł do bliży ( )
@PurpleHaze: imo bardzo nie hot. Sam mam instincta i cenie go sobie m.in za mono wyświetlacz i to że świetnie widać w pełnym słońcu. Tu jak dla mnie wskazówki dołożone na siłę żeby upodobnić się do g-shocka i zgarnąć część jego rynku.
@aresius: W recenzji z linku masz na fotkach. One sluza do pokazywania godziny, ale jesli przelaczasz sie na widgety i ustawisz w opcjach, ze wskazowki maja pokazywac nie tylko godzine, beda ci wskazywac rzeczy z ekranu.
Na pic rel masz przyklad, jak wskazuja ilosc krokow ktore zrobiles.

Do tego ustawiaja sie tak, by na innych ekranach nie zaslanialy waznych pol danych.

Po wylaczeniu, przestawiaja sie i pokazuja aktualna godzine wg gps.
PurpleHaze - @aresius: W recenzji z linku masz na fotkach. One sluza do pokazywania g...

źródło: comment_1667978808Dz2XImDjlbdtWFp2Dg4iwo.jpg

Pobierz