Wpis z mikrobloga

Sparowalo mnie ostatnio z fajna dziewczyna. Gadalismy jakis czas na tinderze a potem przeslimy na facebooka. Na facebooku miala podobne zdjecia jak na profilu randkowym. Dla mnie to w ogole szok, ze z kims mozna tyle gadac i wymieniac wiadomosci. Ewidentnie cos zaskoczylo i rozmowa nie byla tylko wymiana opinii na dany temat ale serio sprawiala mi przyjemnosc. Nawet lapalem sie na tym, ze zamiast pracowac czy cos tan porobic wolalem z nia gadac. No i umowilismy sie w knajpie. Przyszedlem wczesniej w umowione miejsce, patrze idzie. Wygladala tak samo jak na zdjeciach. Bo pewnie wiekszosc z was spodziewala sie, ze napisze ze gruba czy cos. Wlasnie odwrotnie. Pomachalem jej, podeszla do mnie i wyciaga kartke i olowek. Mowie sobie WTF co to za gierka. A ona napisala, ze jest gluchoniema...dla mnie szok, czemu nie napisala od razu, od razu tysiące myśli co będziemy robic etc. Jak ona funkcjonuje. Bylem zdruzgotany, tym bardziej ze nie mogła usłyszeć jak mowie, ze to zarzutka.

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@wiem_wszystko: widzę że zarzutka ale serio zamurowałoby mnie xD Ale posiedziałbym z nią na spokojnie, wypił kawę i pisał z nią przez telefon czy coś, nie wiem xD Na pewno nie uciekłbym jak dzikus.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiem_wszystko: ja ostatnio z jedną pisze co serio mam wrażenie że może mieć siusiaczka a to w sumie i lepiej bo fajne są dziewczyny z siusiaczka i w sumie więc problemu nie widzę.

Nie ma żadnych zdjęć na profilu ale dobrze mi się z nią pisze wlasnie, aż zdziwiony jestem bo tak dobrze mi się z żadną nie pisało xd
  • Odpowiedz