Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 179
Je*ać lekarzy prądem. Naliczanie hajsu za samo wystawienie recepty to zwykłe skur*ysyństwo. Masz osobę chorą, co do której wiesz że nie ma innego wyboru tylko do końca życia musi żreć jedne i te same tabsy? To fajnie, tylko płać mi XXX zł za samo wypisanie ci potrzebnych tabletek. To tak jakbyś za samo pozwolenie na wymianę gaśnicy musiał płacić policji regularnie kasę. To nie jest utrzymanie jakiegoś software, gdzie musisz łatać bugi, ani samochód który może się zepsuć. Wszystkie osoby pracujące w medycynie są zje*ane. Change my mind.

#lekarz ##!$%@? #medycyna #januszebiznesu
tindeRoman - Je*ać lekarzy prądem. Naliczanie hajsu za samo wystawienie recepty to zw...

źródło: comment_1667894678glDil5XwKL7R4bWmIqV85A.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masz osobę chorą, co do której wiesz że nie ma innego wyboru tylko do końca życia musi żreć jedne i te same tabsy?


@tindeRoman: Taka osoba ma stałą receptę na chorobę przewlekłą, która jest receptą elektroniczną, odnawianą na telefon w twojej przychodni rodzinnej. Bez żadnych opłat.
  • Odpowiedz
@tindeRoman: ale ty wiesz ze nie musisz isc do prywatnego? u mnie w przychodni sa nawet skrzynki na prosby o wystawienie recepty


@spidero: po co znać system jeśli można mądrzejszych od siebie powyzywać od #!$%@?ów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@SkrytyZolw >skoro to tylko wypisanie recepty, to czemu tego sam nie zrobisz?
Dawno nie czytałem tak kretyńskiego argumentu. Może dlatego, że nie jest lekarzem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tindeRoman: to trafiłeś na #!$%@? lekarza. Jak miałem terapię rozpisaną na pół roku, to lekarz wystawił mi z góry sześć recept z różnymi datami ważności, żebym nie musiał:
1. kupować z góry i wydawać dużo kasy
2. przychodzić co miesiąc, tylko dopiero na zaplanowaną kontrolę.
  • Odpowiedz