Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@analogowy_dzik: ale zauważyłeś, że 798000/285 daje 2800 m2? Więc nie ma się co podniecać, bo faktyczna obniżka to: z 361 na 285 zl/m2, a twoja radosna oferta pewnie tylko ich rozbawiła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@100piwdlapiotsza: działka rolna (wg rejestru gruntów) w Suwałkach na ul. Reymonta za pół ha kosztowała ok. 80 k rok temu xD sprzedana ostatecznie chyba za 70
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@banjo: To pewnie chodziło o lokalizację (jak mniemam kupiec chciał ją przerobić na działkę inwestycyjną, albo podzielić i przerobić na działki budowlane). Mam podobnie, mam 12 ha w jednym kawałku zrobiłem odwierty i okazało się, że mam pokłady pospółki, żwirów i pisaki. Teraz dają mi 300 tysięcy za ha, ale do wiosny ogarnę zmianę studium i dostanę dużo więcej.
  • Odpowiedz
@100piwdlapiotsza: Ale zdajesz sobie sprawę, że cena zależy od wielu czynników? To, że w Twojej okolicy tyle kosztują to nie znaczy, że 20 km dalej są w tej samej cenie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Holololo: Się śmiejesz u mnie w okolicy pracownicy pgr dostawali małe kawałki ziemi do własnego użytku i gdy pgr padł to dostali to na własność. Mój dziadek kupił od takich łącznie pięć hektarów za skrzynki taniego wina i ziemniaki :)
  • Odpowiedz
Kobieta się śmiała, że dziadek nawet nie wiedział, jaki ma majątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mannoroth: wszystko zależy od lokalizacji. Taki sam kawałek ziemi, nawet lepszej klasy ale 10km dalej jest warty tyle co nic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@100piwdlapiotsza: nie dało się podzielić działki pół hektara, skąd ten pomysł xD jak miałbyś wybudowac coś na kawałkach, jak ledwo na takiej się da wybudować coś zgodnie ze sztuką? To jest osiedle domów jednorodzinnych, więc bloku/odwiertów też nie będzie i zresztą nie ma
  • Odpowiedz