Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 49
960 978 + 51 = 961 029

Tyle lat w Warszawie, a nigdy w Kampinosie nie byłem. Pogoda w niedzielę była super. Najpierw klimatyczne mgły, a potem dużo słońca. No i przy okazji 33 nowe kwadraty zgarnąłem :D

New tiles: 33
Total explorer tiles: 380
Max cluster size: 66
Max square size: 6 x 6

#rowerowyrownik #rowery #rower #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz gobi12 - 960 978 + 51 = 961 029

Tyle lat w Warszawie, a nigdy w Kampinosie nie byłem...
źródło: comment_1667869140DmnYvAC8DyFQpeJwkR9v88.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paczek_w_masle: Kampinos na cienkiem oponie, to tak średnio


@Talarkowy: zależy gdzie. Niektóre ścieżki są jak najbardziej ok, nawet na cienkiej oponie, ale łatwo się wpakować na piaszczystą drogę. Tyle że sprawdzanie każdej odnogi na zdjęciach w komoot jest trochę uciążliwe.

o tej porze może być ok ale raczej bym tam nie jechał na cienkiej kiszce.


@NiedzwiedzBilly: Kwadraty same się nie zrobią, a ja mam tylko szosę ( ͡°
@Paczek_w_masle: Jeżeli nie znasz konkretnych dróg to nawet heatmapa stravy nie pomoże bo tam te najpopularniejsze szlaki mają dużo śladów z MTB :) Tą ścieżką ze zdjęcia da radę szosą, chociaż jest ślisko, liście, błoto, błoto pod liśćmi. Przy tej pogodzie może ci często brakować trakcji.

Do odważnych świat należy :) ale jak będziesz planował trasę to nie przesadzają z kilometrami w samym KPN - bo nagle się okaże że 50
Pobierz dybligliniaczek - @Paczekwmasle: Jeżeli nie znasz konkretnych dróg to nawet heatmapa ...
źródło: comment_1667898220NfIVGrI09G0VFKTr8y5Ogl.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dybligliniaczek: byłem już nie raz w Kampinosie. Jedna "ulica" na skraju, to tak naprawdę piaszczysta droga i trzeba prowadzić rower (albo i nieść). Naciąłem się już tyle razy, że teraz dokładniej planuję, a jak mam okazję to pytam kogoś kto tam był xD
@Paczek_w_masle: A, ok, źle odczytałem twoje pytanie :) dotyczy tej konkretnej trasy a nie ogólnie, no tak.

Ja tam się w piachu nie raz zakopałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a że lubię jeździć nowymi trasami więc jeszcze sporo piachu przede mną, hehe. Nieźle też wspominam taką groblę utwardzoną sporymi kamieniami i co kilkadziesiąt metrów zrobione brody - ciężko było ale bardzo "przygodowo", zawsze banan na twarzy. Ten
Ale wieść gminna niesie, że można się tam dostać od przysiółka Bieliny


@Talarkowy: W teorii 800m na siagę, ale ten jeden na północ 9122 x 5387 też chyba prosty nie jest i lepiej od strony kanału zdobyć od razu oba.

BTW jak tą ogólną heatmapę odpalić?