Wpis z mikrobloga

@Amoberus: Nitro miesiącamj mnie wyzywał, obrażał, poniżał. Nastawiał przeciwko mnie setki tysięcy ludzi, obrażając i powielając na mój temat nieprawdę. Różnie na to reagowałam – starałam się rozmawiać, tłumaczyć, krytykować. Ja też odczuwałam złość, że mnie dręczy – a jednak nie wyzywałam go, nie rzucałam groźbami ani inwektywami, nie poniżałam ze względu na wygląd. A więc można złości nie wyładowywać na innych. Przez wiele godzin rozmawialiśmy na żywo, gdzie wyjaśniałam, czym
@majakstasko: laska ja ci zadałem pytanie nie nitro, wiec zostaw go w spokoju, na zdj masz załozona blizke, na ktorej sa obrazliwe teksty. widzisz idiotko, ja ci zadaje pytanie na teamt promowanie idiotycznych tekstow nitra poprzez zalozenie bluzki i wrzuceniu zdj a ty idiotko esseje pisze jaki to nitro zly, jak to wgl nie na temat jes a potem placzesz chlip chlip hejtuja mnie. Nikt cie nie hejtuje, nazywa rzeczy po
o


@alojzy_ulamek: ja nic nie mysle, po prostu dodałem kazdego w tym poscie, zobacz co ta idiotka mi napisala na teamt MOJEGO zarzutu o promowaniu tekstów ktore obrazalja :D xd całe esseje o gownianym zachowaniu nitra xd idiotka swoje patologiczne zachowania tlumaczy innym pataologicznym zachowaniem
@majakstasko: ale fajnie widziec ze kobieta konczy sie na 60 kg maju, fajnie ze to deklarujesz, bo skoro z usmiechem na ustach z takim tekstem wstawiasz zdj na twitach to widać nie oburza cię to i zgadzasz sie z tym, fajnie maju fajnie :D a co z tymi kobietami powyzej 60 do piachu czy jak ? czy to juz inna kategoria zwierzecia ?
@majakstasko: w sumie moglabys jeszcze chodzic w bluzie z tekstem parisa " #!$%@? ulane #!$%@?" pewnie rowniez bys takie cos wrzucila do siecie, jak widac lubie takie obrazliwe teksty promowac maju :D niezły fikołek logiczny xd aaa i ta walke z hejtem zapowiedziała o wiele pozniej kochana na twiterze, spokojnie ja cie sledze bo twoj kontent kabaretowi mi odpowiada :D
@majakstasko: Ja mówię o tobie a nie o nitro, te shoty są z wtedy gdy się on zdenerwuje, mimo że go ogląda sama uważam że czasami przesadza, ale takie rzeczy robi gdy ktoś wyzywa mu dziecko i jego dziewczynę oraz głównie gdy się Zdenerwuje. Gdy się zdenerwujesz możesz robić głupie rzeczy mniej gdy prześladowała laska w gimnazjum to nie mogłam wytrzymać Zdenerwowałam się i pobiłam laskę tak jak napisałam wyżej w
@majakstasko: Dlaczego ty to traktujesz jak licytację: albo ty, albo nitro. Nasze stanowisko co do nitra jest jasne i zdecydowane. Problem w tym, że ty wcale nie jesteś wiarygodna w nagłaśnianiu jego występków i nie tłumacz teraz, że 5 godzinne rozmowy na streamie były twoją metodą na poradzenie sobie z sytuacją. Zwłaszcza, że nie bardzo licuje to z twoimi zaczepkami do niego na TT, w których go oznaczałaś albo sugerowałaś wspólne
@majakstasko: aaa wlasnie idiotko, to nie nitro dał Ci bluze, to ty od niego chcialas taka bluzke z takimi tekstami, bo takowa bluzke wreczyli mu jego pracownicy jako prezent, on sie tym pochwalił a ty zebrałas o takowa na twiterze, i wtedy on ci wreczyl xd
@majakstasko: biorąc udział w gali która swoją popularność zawdzięcza w 99% z patozachowań, agresji oraz przemocy, z którymi tak walczysz, przyjmując dodatkowo z tytułu udziału w niej korzyść majątkową, stajesz się trybikiem tej machiny. Więc nieistotna jest tu Twoja idea, bo przyczyniasz się do promowania takich wydarzeń. I to jest Twoja największa hipokryzja. Sprzedałaś się i tyle. Handlując narkotykami w celu przekazywania dochodu z tego tytułu na cele charytatywne nie zwalnia
@majakstasko: A Co boli Cię że ma kasę i reklamuje swoje rzeczy? Ja tam nie znam jego historii i nie mi oceniać ale też na 100% nie Tobie to oceniać bo Ty żyjesz z hejtu i bycia hejtowaną w necie, więc jakim prawem wytykasz innym jakieś zachowania? Jesteś krystalicznie czysta? Oczywiście życzę niepowodzenia bo jesteś hipokrytką w większości rzeczy które przedstawiasz, już Możdzonek Ciebie wyjaśnił równo, nie wspomnę o Stano
Tak