Wpis z mikrobloga

Mam w rodzinie ŚJ, od dłuzszego czasu bardzo jedzie po mojej mamie, jest moim bratem. Ubliża jej poniża ją, mnie porównuje do mnie. Nie słucha sie działa wbrew woli rodziców. Terrroryzuje dom. Zabiera kota, który był po sterylizacji, kładzie go na drzewa. Ubliża za zwrócenei uwagi, krzyczy. Zwracam się do Świadków Jehowy jak i ludzi w jaki sposób można taka osobe zgłosić? Nie na policję a do świadków Jehowy. My nie jesteśmy Świadkami Jehowy, nigdy nimi nie byliśmy, on sam wstąpił. Prosze o procedury gdzie mam to zgłosić. Może to pomoże? #swiadkowiejehowy #sj #jehowi #sekta #religia
  • 21
@kulukaj: @BlackSlip: jakiś #!$%@? skrajnie, nawet jak na śj. Po co on tam wstąpił, skoro nie wolno im się bić? No, może szukać żony licząc na to, że będzie się go słuchać jak pies...pogadaj ze starszymi o jego zachowaniu, musisz też zagrozić że jak nic z tym nie zrobią to w prasie wyląduje artykuł o tym, że Świadkowie Jehowy zniszczyli Ci rodzinę. Nawet jak nie znasz nikogo, kto by Ci
@kulukaj: Świadkowie Jehowy w Polsce

ul. Warszawska 14

05-830 NADARZYN

POLSKA – POLAND

+48 22 739 16 00

Zadzwoń tutaj,koniecznie podaj imię i nazwisko brata i Żor w którym jest. Koniecznie powiedz,że masz ziomka w swojej lokalnej gazecie i jeżeli to się nie zmieni, w następnym tygodniu będzie artykuł. Tylko taki pomysł mi przychodzi do głowy
@kulukaj: tutaj możesz znaleźć zbór do którego on należy:
https://apps.jw.org/ui/P/meeting-search.html#/weekly-meetings/search/P/Stalowa%20Wola,%20Polska/50.5826,22.053586/@50.8381,16.49,7z
Czy anonimowy będziesz tego nie wiem, raczej nie jak powiesz że chodzi o Twojego brata i powiesz jak się nazywa. Mimo wszystko na Twoim miejscu bym dzwoniła do Nadarzyna tak jak Mirek powyżej Ci radził, opowiedz o jego zachowaniu i że chcesz wiedzieć do jakiego zboru należy. No i pomysł żeby ich postraszyć prasą jest dobry, dla nich ich wizerunek jest
@Sandrinia: z nowych wieści, mama przez telefon studiowala z jakas babcia biblie, moze wynika z tego ze brała udział w studiowaniu a teraz rzuciła studiowanie? Nagaduje na swoja rodzine do Braci, wyrywa drzwi z futryn jako ze niby kot nie ma swobody ruszaniu sie. Nazywa psychicznymi taki tyran, robi co chce wbrew zasad. Boje sie ze zgłupieje po wykluczeniu i sie #!$%@? xd Potrzebuje dowodow taśm podsłuchowych? nagrań czy na słowo