Wpis z mikrobloga

Kaczyński chyba wyczuł że emeryci i górnicy jako elektorat się wykruszają, więc zaczął podbierać #konfederacja zblackpillowanych inceli. Przekaz jest prosty - "Baby złe, bo pijo alkohol, imprezujo, studiujo, zamiast związać się ze spokojnym konserwatywnym chłopakiem i urodzić mu czwórkę dzieci ku chwale Ojczyzny". Ciężko się spodziewać innego przekazu, po starym kawalerze, żyjącym ciągle w cieniu brata.

#przegryw #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
  • 12
@Hrjk: to jest ciekawe z tym stereotypem że niesrający to głównie konserwatyści i elektorat partii prawicowych. zawsze mi się wydawalo że jest inaczej, że konserwatywne seby i jacyś bywalcy kółek różcańcowych mają mimo wszystko dziewczyny, a stulejarzami zostają głównie nihiliści.
@debi5s: stulejarski los nie wybiera. Jednak jest pewna podatność mężczyzn, którzy nie uprawiają seksu, by winą za swoją frustrację obarczyć "złe kobiety, które ich nie chciały". A tutaj bardzo łatwe rozwiązania daje konserwatyzm - kobieta do kuchni z przerwami na usługiwanie mężowi i rodzenie dzieci. No i później już z górki.

Wśród kobiet też spotkałem się ze stereotypem, że nieatrakcyjni faceci zostają konserwatystami, przez co wielokrotnie byłem za konserwatystę brany i