Wpis z mikrobloga

Chciałbym wierzyć, że wszystko co robimy dla Ukrainy jest dla nas dobre. Ale niestety tak nie jest. Ukrainizacja kraju z miesiąca na miesiąc przybiera na sile. Już nie tylko restauracje ukraińskie, jakieś pierogi ruskie ale coraz częściej widuje jakieś pomniejsze biznesy, które mają biało żółtą kolorystykę. Niestety ale jak tak dalej pójdzie to polskich ludzi będzie w Polsce tylu ilu ukraińskich. Przecież my też emigrujemy na zachód więc siłą rzeczy jest nas mniej niż kiedyś. Ekspansja narodu ukraińskiego na nasz kraj trwa a my z tym nic nie robimy. Pozwalamy odbierać im naszą kulturę, sztukę, telewizje i wiadomości. A PiS jeszcze temu przyklaskuje rozdając kolejne miliony na ukraińskie kobiety z dziećmi, które bezproduktywnie, nie bójmy się tego powiedzieć, przeżrą nasz ciężko wypracowany produkt krajowy brutto. Boli to tym bardziej, że im mniej Polaków w Polsce tym mniejsza szansa, że ktoś przerwie pisanie tej zarzutki.

#wojna #ukraina #rosja #bekazpisu
  • 29
@wiem_wszystko chłopie, u mnie na parkingu ogólnodostępnym słuchaj, chłop mercedesem na ukraińskich blachach zaparkował. I tak se stoi. I mi zajmuje. W sumie to parkuję gdzieś indziej na prywatnym, ale może bym akurat tam chciał kiedyś?
Chciałbym wierzyć, że wszystko co robimy dla Watykanu jest dla nas dobre. Ale niestety tak nie jest. Watykanizacja kraju z miesiąca na miesiąc przybiera na sile. Już nie tylko kościoły watykańskie, jakieś watykańskie opłatki, ale coraz częściej widuje jakieś pomniejsze biznesy parafialne, które mają biało żółtą kolorystykę. Niestety ale jak tak dalej pójdzie to polskich ludzi będzie w Polsce tylu ilu watykańskich. Przecież my też emigrujemy na zachód więc siłą rzeczy jest