Wpis z mikrobloga

Czego nie rozumiesz prawaku? Zaraz zakładam na facebooku nowe konto na twoje imię i nazwisko, wrzucam twoje zdjęcie jako profilowe i będę wychwalał kogo chce nawet Hitlera. Co? Zabraniasz mi to zrobić? Że niby to jest niezgodne z prawem? Podszywanie się? Kradzież tożsamości? A gdzie ta twoja wolność słowa, prawaku? xDDDDdd

Kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek, inne jej dane osobowe lub inne dane, za pomocą których jest ona publicznie identyfikowana, w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


Jeden plusik, jeden owsik w doopie neuropka ʕʔ

#bekazlewactwa #4konserwy #heheszki #lewackalogika
popierduuka - Czego nie rozumiesz prawaku? Zaraz zakładam na facebooku nowe konto na ...

źródło: comment_1667839833N4UzvJqjGy0R5jd79nfDXB.jpg

Pobierz
  • 24
Jak to jest według fanów Elona z tą ABSOLUTNĄ, NIEOGRANICZONĄ wolnością słowa w końcu?


@Devhar: a to tak trudno zrozumieć, że każdy może założyć konto pod swoim nazwiskiem albo anonimowo i mieć prawo do plecenia każdej głupoty której chce, ale nie może udawać kogoś innego?

Serio nie widzisz różnicy pomiędzy tym gdybym zadzwonił do czyjejś babci i powiedział jak się naprawdę nazywam i kim jestem i poprosił o 10 tys. zł
Serio nie widzisz różnicy pomiędzy tym gdybym zadzwonił do czyjejś babci i powiedział jak się naprawdę nazywam i kim jestem i poprosił o 10 tys. zł a gdybym zrobił to samo i przedstawil się jako jej wnuk?


@LifeReboot: W sumie to nieźle pocisnąłeś fanom Muska, że są takimi głąbami, że nie potrafiliby się domyślić czy użytkownik Elon Musk z ID @johnsmith123, który ma "Parody Account" w opisie, który pisze "mam
NIEOGRANICZONĄ wolnością słowa w końcu? Jest ona w ogóle, czy nie


@Devhar: twoja wolność słowa kończy się tam gdzie zaczynasz z butami wchodzić w życie komuś innemu. Istnieje "subtelna" różnica między nazwaniem kogoś per "nig#er" a podszywaniem się pod kogoś i wychwalaniem pedofilii używając do tego skradzionej tożsamości. Czy te kilka ostatnich szarych komórek w głowie przeciętnego lewusa jest w stanie to zrozumieć?
W sumie to nieźle pocisnąłeś fanom Muska


@niochland: mnie nie interesuje co tam myśli czy nie myśli wcale fan muska. Pytanie było to dlaczego jeżeli założyłbym konto o takim samym nicku i awatarze jak twój to ban za to nie miałby nic wspólnego z wolnością słowa.