Wpis z mikrobloga

Miraski potrzebuję pomocy. Zielony jestem w kwestii obecnych trendów smartfonowych. Nieszczęśliwie się stało że mój honor 8X klapnął sobie dzisiaj wesoło ekranem do dołu na płytki. Działa ale to już chyba czas aby jego miejsce zajął ktoś inny.

Podpowie ktoś co obecnie można kupić sensownego w budżecie tak do 1500zł? Wymagania jakie musi spełniać telefon:
- NFC i płatności zbliżeniowe
- czytnik linii papilarnych na pleckach telefonu
- w gry gram sporadycznie i raczej niezbyt wymagające
- mile widziane 5G
- jack słuchawkowy
- mile widziane USB C

Po szybkim rekonesansie znalazłem coś takiego jak poniżej. Będzie dobry czy jednak przyjrzeć się czemuś innemu?

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/motorola-smartfon-g71-5g-6-128gb-arctic-blue-moto.bhtml

#telefony #smartfon
  • 14
@qwer: Redmi 9 - nie mam linka, po prostu to mój telefon, którego używam chyba od roku jakoś.
Płacę telefonem jak zapomnę portfela, apki i ekran odblokowuję palcem z tyłu, słuchawki z mikrofonem na kablu po jacku używam, ładuję przez USB-C jakimś przyspieszonym trybem, w gry nie gram żadne to nie wiem, jak się na nim gra
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yourij: dzięki, przyjrzę się na pewno chociaż już się zastanawiam czy nie dołożyć i nie brać czegoś lepszego :)
@qwer: no spoko, mnie pasuje, nie muli przy kilku aplikacjach (mapa, radio internetowe, druga mapa, whatsapp i coś tam) i ma w miarę spoko baterię. Nie wywala go też przy nagrywaniu dłuższego materiału video.
Aparat szeroki kąt ale zła jakość, w kiepskim oświetleniu sobie nie radzi (ja dużo muszę fotek w pracy robić do dokumentacji technicznej, to mnie jakość szczerze mało interesuje).
Aha i GPS ma raczej słabą czułość, autko na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vulcanitu: tyle to doczytałem :) planuje nagiąć budżet i wziąć albo samsunga galaxy s20 fe 5g 6/128gb albo oneplus nord 2t 5g 8/128gb