Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@LeVentLeCri: pierwszy sezon za wysoko podniósł poprzeczkę, oglądanie kolejnych warto odłożyć nieco w czasie, by zapomnieć ten pierwszy. W kolejnych brakuje tej tajemniczości i równie ciekawych postaci.

Drugi także charakteryzuje się świetnym aktorstwem, ale widać, że wszystko było robione na kolanie. Z tego, co pamiętam, HBO długo zwlekało z decyzją o kontynuacji, a kiedy dali zielone światło, twórcy dostali wyjątkowo mało czasu na realizację.

Trzeci jest niezły, ale też daleko mu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@T0pi5: owszem, był, Colin Farrell zrobił też dobrą robotę, bo dało się czuć jego emocje w kilku kluczowych scenach. Myślę, że każdy oczekiwał równie charakterystycznych postaci, jak w jedynce i wciągającego głównego wątku na granicy z horrorem, a dostaliśmy jedynie świetny kryminał ;⁠) Dlatego polecam zrobić przerwę przed dalszym oglądaniem, a nie odradzam całkowicie.
@LeVentLeCri: dokładnie, 1 sezon True Detective to mój ulubiony serial z niezliczoną ilością zrobionych przeze mnie rewatchy ale zawsze mi brakowało tej wisieńki na torcie w postaci wyjaśnień tego motywu rytualnych morderstw itp. no generalnie pociągnięcia tego troszkę dalej, a tak to koniec i tyle :/