Wpis z mikrobloga

przeciez to nie jest partyzant


@mksz95: Denis zwabił Szelige a gleba go uderzył od tyłu w głowę tak, że Szeliga przewrócił się i spadł z krzesła. Tak, to jest partyzant. Ponadto Denis swego czasu Alana z partyzanta zaatakował. Ten człowiek nie ma żadnych zasad tylko mówi o zasadach.
  • Odpowiedz
@essos:

Ten cwel don diego podjudza, żeby jeszcze jedną walke za duży hajs zrobić z Denisem

Przecież to Denis się prosił o walkę z Don Diego a on ma go gdzieś. Przecież tak samo było ze Szpilką. Co do bicia - tak, bili go we dwóch, raz gleba a raz denis, przecież widać to na filmie. Co niby Denis mial z nim do wyjasnienia? Na filmie w wywiadzie wczesniej mowil,
  • Odpowiedz
XD wez sobie znajdz na google co znaczy 'partyzant', bo niewlasciwie uzywasz tego pojecia


@mksz95: no właśnie znajdz sobie na google bo widać, że nie masz pojęcia co to znaczy xD

1. Z partyzanta używane jest do nazwania zachowania niespodziewanego, nieprzewidzianego.

https://slang.pl/z-partyzanta/
  • Odpowiedz
Przecież to Denis się prosił o walkę z Don Diego a on ma go gdzieś


@qwe_: Nie ma gdzieś, bo chce pieniążki. Moze chce nakręcić konflikt, zeby włodarze też chcieli to zrobić
  • Odpowiedz
@essos: Przecież Don Diego będzie mial teraz walkę z Damianem Janikowskim, więc twoja teoria nie trzyma się kupy. To denis chce pieniądze i wszędzie szuka konfliktów. Tak bardzo mówil, ze na pieniądzach mu nie zalezy a teraz szuka wszedzie atencji i na instagramie promuje scamy xD

I Don Diego nic nie nakreca tylko trafnie tego hipokryte komentuje.
  • Odpowiedz
@qwe_: zatem kazdy nokaut w sportach walki jest 'z partyzanta', bo jest spowodowany 'zachowaniem niespodziewanym' - gdyby zawodnik spodziewal sie ciosu to by zrobil unik
  • Odpowiedz
Przecież Don Diego będzie mial teraz walkę z Damianem Janikowskim, więc twoja teoria nie trzyma się kupy. To denis chce pieniądze i wszędzie szuka konfliktów. Tak bardzo mówil, ze na pieniądzach mu nie zalezy a teraz szuka wszedzie atencji i na instagramie promuje scamy xD


@qwe_: A to nie może miec następnej?? To twoje rozumowanie nie trzyma sie kupy...
Denis jakby szukał atencji, to by wyzwal do walki w oktagonie
  • Odpowiedz
@mksz95: Nie. W sportach walki SPODZIEWASZ się, że przeciwnik cie uderzy. Tutaj Szeliga sie nie spodziewal, ze ktos go z zaskoczenia zaatakuje.
  • Odpowiedz
A to nie może miec następnej?? To twoje rozumowanie nie trzyma sie kupy...


@essos: to Twoje rozumowanie nie trzyma się kupy. To teraz każde skomentowanie hipokryzji Denisa przez Don Diego będzie wg Ciebie prowokowaniem do walki? Napisal o Denisie jeden post od x miesięcy a Ty uznajesz to za jakieś szukanie walki na siłę ;D
Don Diego powiedzial, ze nie bedzie walczyl już z Denisem.

Denis jakby szukał atencji, to by wyzwal do walki w oktagonie tego atencjusza szelige, a nie zalatwiał sprawy poza kamerą.
  • Odpowiedz
@qwe_:

Denis zwabił Szelige a gleba go uderzył od tyłu w głowę tak, że Szeliga przewrócił się i spadł z krzesła.


czekaj, czekaj, a czy to nie szliega mial pretensje do szewca i psuł mu głowę przed walką, że nie n---------ł się z typami co mieli ze soba młotki. Wiec miał okazje zademonstrować jak z niego kozak.
  • Odpowiedz
@essos: ten Don Diego tych 3 koksów co stali nad Szeligą robi po kolei na jednej gali a potem idzie się n-----ć xD teraz ma walkę z olimpijczykiem, potem pewnie znowu dostanie jakiegoś kota a tymczasem Denis chodzi i szuka atencji po galach.
Szeliga zjeb i Denis tak samo. Do słabszych lecą pierwsi a jak ktoś jest mocniejszy i moze oddać to juz p---y totalne.
Tak było z Szeligą wiele
  • Odpowiedz
@peter1616: jasne, że Szeliga trochę sam sobie piwa naważył, jednak Denis kreuje się na takiego zasadowca i prawilniaka a jak przychodzi co do czego to żadnych zasad nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qwe_: pokażesz mi filmik, który oglądałeś? Bo ja widziałem taki, gdzie Szeliga siedzi dostaje w lepe (czego nie nazwałbym pobiciem) coś tam wstaje i się sapie a potem dostaje kolejna od Denisa.
  • Odpowiedz
@qwe_: rozwala mnie to, jak wy po dwóch filmikach gdzie nic praktycznie nie widać wyciągacie jakieś wnioski. Ja np. strzelam, że to bylo inaczej... Denis podszedł do Szeligi i powiedział "Chodź sie n---------c" a pompka obsrala gacie i dostał dwa liście jako pouczenie za zasady ulicy. I teraz k---a mi udowodnijcie ze nie mam racji
  • Odpowiedz