Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Czy w tym #walbrzych, was wszystkich pojeabło?
Wymieniać 35 autobusów na wodorowe, gdy ta technologia ledwo się od ziemi oderwała?
To miasto chyba naprawdę odnalazło złoty pociąg i się z nikim nie podzieliło.
Ja piedrole, wszędzie trzeba oszczędzać, wypadało by przygaszać część ledów na ulicach, by mniej płacić za prąd, ludzie z piecami palą wszystkim poza oponami #pdk, a szełemej jeszcze wpadł na idiotyczny pomysł, by całą komunikację miejską od nowa stawiać.
Już miał kilka takich odpałów z przymusem szczepień na covidiaki włącznie. W tym kraju nigdy nie będzie lepiej, bo pokolenie 60+ nigdy nie dopuści do głosu tych, na których żeruje ()
  • 7
  • Odpowiedz
@Kulek1981: przecież Wałbrzych zawsze musi być hop do przodu ze wszystkim, nawet jeśli to są kompletne niewypały.
Potem otrąbiają medialny sukces, a wykonanie jakie jest każdy widzi.
Tak było ze szczepieniami, gaszeniem świateł, tak teraz jest z "ogrzewalniami" miejskimi, tak będzie z autobusami wodorowymi.
  • Odpowiedz
@Kulek1981: odpaliłem Google bo mnie zainteresowałeś, zero minut szukania

Okazja pojawiła się wraz z ogłoszeniem przez NFOŚiGW naboru do programu „Zielony Transport Publiczny”. Efektem jest 58 mln zł dotacji i blisko 7 mln zł niskooprocentowanej pożyczki w całości ze środków krajowych. Całość projektu zamknie się kwotą 80 mln zł, w tym 15 mln zł podatku VAT do zwrotu. Z takim wsparciem finansowym miasto rozpisze przetarg na zakup 20 autobusów, których dostawy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Doleginho: Jeden zimowy sezon, jednej kamienicy na nowym mieście i cała oszczędność pyłów i gazów jak krew w piach.
Zamiast stawiać małe ciepłownie, tam gdzie można naprawdę oszczędzić na emisji, to inwestują w wydmuszki.
Bawmy się, jakby nie było jutra.
  • Odpowiedz
@Kulek1981: ale co miasto ma zrobić jak państwo jest #!$%@?. Jakby dawali hajs na ocieplenie kamienicy to jestem pewien że by go wzięli. Cały ten kraj działa tak jakby miało nie być jutra, zobaczysz co się będzie działo w prawdziwym okresie grzewczym. W Gdańsku już się wieczorami nie da oddychać jak jest zimniejszy wieczór, a jest środek jesieni, do ujemnych temperatur jeszcze daleko.
  • Odpowiedz